بهترین زمان برای سفر به جزیره سریلانکا کدام ماه است ؟

گردشگری علی سربالاوند 22 مهر ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

در این مقاله درباره بهترین زمان برای سفر به جزیره سریلانکا که جزء بزرگترین جزایر است سخن خواهیم گفت پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این جزیره بدانید.

جزیره سریلانکا که جزء جزایر گرمسیری به حساب می آید در جنوب کشور هندوستان بین خلیج بنگال و دریای لاکادو قرار دارد. این جزیره بیست و پنج امین جزیره بزرگ جهان محسوب می شود و دارای مسیر ساحلی پر از درختان است . با درجه حرارت 27 درجه سانتیگراد(80 درجه فارنهایت) در تمام طول سال و با توجه به نزدیکی به خط استوا سریلانکا برای عاشقان خورشید بسیار مناسب است. البته زمانی که باران نمی بارد آب و هوای این جزیره توسط دو فصل موسمی مشخص می شود و به این خاطر سریلانکا را می توان به عنوان یک مقصد تعطیلات در تمام فصول به حساب آورد. برای زمان هایی که ساحل شرقی خلیج Arugam برای اسکی روی آب مناسب نیست، دریای ساحل غربی Kalpitiya با نهنگ های آبی آن ،جایگزین بدی نیست. به طور خلاصه، همیشه در طول سال، مکان مناسبی وجود دارد، اما زمان سفر خود برنامه ریزی کنید تا از خیس شدن در سواحل جلوگیری کنید. به طور خلاصه بهترین زمان برای بازدید سواحل جنوبی و غربی و تپه ها از دسامبر تا مارس می باشد. با این حال بهترین آب و هوا در سواحل شرقی از آوریل/می و سپتامبر می باشد.

اگر عاشق دریا هستید سفر خود را بین ژانویه تا مارس برنامه ریزی کنید، زمانی که دریا آرام است. مزیت دیگرآن این است که دراین ماهها نهنگ های آبی را مشاهده خواهید کرد.

کسانی که به جشن ها علاقه دارند، در آوریل برای جشن های سینخال و تامیل باید به آنجا بروند. این زمان پایان فصل برداشت برای مردم آنجاست. این جشنواره به طور معمول حدود یک هفته طول می کشد.

ابرآسا پرواز مجری مستقیم سریلانکا می باشد ، برای اطلاع از آخرین و جدید قیمت تورهای سریلانکا و تورهای لحظه آخری سریلانکا ، اینجا کلیک نمایید .

مقالات پربازدید
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX