02157738 02188974787

تور آنتالیا

تور آنتالیا
تور آنتالیا

آنتالیا به دلیل داشتن هتل های مجلل، سواحل خیره کننده و مجموعه ای چشمگیر از جاذبه های تاریخی قابل توجهی که همراه با آن است، یکی از محبوب ترین مقاصد تعطیلات ترکیه است که جای تعجب ندارد. با تابستان‌های گرم و آفتابی و زمستان‌های معتدل، مقصدی در تمام طول سال است، بنابراین هیچ وقت بدی برای بازدید از این شهر جذاب در ساحل خیره‌کننده فیروزه‌ای کشور وجود ندارد.

  • دروازه هادریان
  • ساحل لارا
  • آبشارهای دودن
  • کالیچی
  • آسپندوس
  • راه لیسیایی
  • موزه آنتالیا
  • میدان جمهوری
کالیچی– برای اولین بار در آنتالیا کجا اقامت کنید.
ساحل کنیالتی – محل اقامت با بودجه در آنتالیا.
بلک - بهترین منطقه در آنتالیا برای زندگی شبانه.
ساحل Olympos – جالب ترین مکان برای اقامت در آنتالیا.
لارا – محل اقامت در آنتالیا برای خانواده ها.
بازدیدکنندگان می توانند در آنتالیا تعداد زیادی از سواحل شنی را پیدا کنند که در اینجا برخی از معروف ترین آنها آورده شده است:

لارا بیچ آنتالیا. یکی از برترین سواحل آنتالیا، ساحل لارا، مکانی برای لذت بردن از اوقات خود در این شهر ترکیه است. .....
ساحل کاپوتاش ...
ساحل پاتارا ...
چیرالی...
ساحل عمومی اینجرالتی ...
ساحل کلئوپاترا ...
ساحل کنیالتی

میانگین دمای سالانه 21 درجه سانتیگراد و میانگین بارندگی در آنتالیا حدود 90 میلی متر است. تابستان ها از ژوئن تا آگوست طول می کشد و جولای تا آگوست گرم ترین تابستان است. جولای خشک ترین ماه سال است و میزان بارش در آن تقریباً ناچیز است.

جولای گرمترین ماه آنتالیا با میانگین دمای 27.5 درجه سانتیگراد و سردترین ماه ژانویه با دمای 10 درجه سانتیگراد است. بیشترین ساعات آفتابی روزانه برای آفتاب گرفتن را می توانید در جولای تجربه کنید. بهترین ماه برای شنا در دریا، آگوست است که میانگین دمای دریا 28.9 درجه سانتیگراد است.
بیشتر
سوالات متداول
بهترین زمان سفر به آنتالیا ماه آوریل است، البته ماه‌های آوریل تا دسامبر فصل شلوغ گردشگری در این شهر است. ماه‌های ژانویه تا اوایل مارس خیلی مناسب نیست زیرا اکثر اماکن تفریحاتی تعطیل هستند
هتل های نام زیر به دلیل دسترسی ساده به مرکز شهر و امکانات مناسب از محبوب ترین و بهترین هتل های آنتالیا از نظر گردشگران آنتالیا می باشند.

اورنج کانتی
ترنس آتلانتیک
گرانادا لاکچری بلک
بله اما در نظر داشته باشید که دو دوز واکسن را تزریق کرده باشید و حتی تست منفی کروناهمراه خود داشته باشید.
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX