تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان ابرآسا

مسافر محترم تور آلانیا اگر قصد خرید و بهترین و مناسبترین تور ارزان آلانیا لحظه آخری را دارید و یا اگر قصد رزرو تور آلانیا با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.


تور آلانیا

آلانیا از شهرهای زیبا و جذاب کشور ترکیه و شهری ست ساحلی و در جنوب ترکیه و در سواحل مدیترانه و در فاصله 165 کیلومتری از شهر آنتالیا قرار دارد. مسیر آلانیا دارای مراکز تفریحی بسیار زیبا با هتل های مدرن، رستوران های دریایی و کافه بارهای مجلل است. مسیر آلانیا سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خوب جذب نموده است و همه ساله تورهای مختلف زمینی و هوایی بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف مخصوصا ایران به مقصد آلانیا برگزار می شود. تور آلانیا به این دلیل بین گردشگران در سرتاسر جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار است که دارای شرایط آب و هوایی مناسبی دارد، دارای اماکن تفریحی و تاریخی زیبایی است، دارای جاذبه های طبیعی فراوانی است و ... 


خدمات پکیج تور آلانیا آژانس ابر آسا

*راهنمای فارسی زبان
*بیمه مسافرتی
*رزرو بلیط هواپیما
*رزرو هتل
*گشت شهری
*ترانسفر فرودگاهی


انواع آفر تور آلانیا 

*تور آلانیا لحظه آخری
*تور آلانیا بهار 1403
*تور آلانیا تابستان 1403


قیمت تور آلانیا بهار 1403

تور آلانیا از محبوبترین تور های نوروزی است که سالانه توسط آژانس های گردشگری مختلف برگزار می شود. در تور آلانیا تعطیلات بهار 1403 می توانید از جاذبه های گردشگری آلانیا دیدن کنید. همچنین می توانید از خدمات مختلفی که تور آلانیا بهار 1403 در آژانس گردشگری ابرآسا ارائه می شود استفاده کنید. لازم به ذکر است در نوروز به دلیل تعطیلات نوروزی هزینه خرید تور آلانیا کمی بالاتر از روزهای عادی سال است. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در نوروز مقاصد گردشگری شلوغ هستند، این افراد ترجیح می دهند از این مقاصد در زمان های دیگر بهتر بازدید کنند.

*تور آلانیا فروردین 1403
*تور آلانیا اردیبهشت 1403
*تور آلانیا خرداد 1403

تور آلانیا لحظه آخری

در تورهای لحظه آخری آلانیا از لحاظ فنی پکیج تور آلانیا تفاوت چندانی با تورهای عادی ندارد. به عنوان مثال تور آلانیا در روزهای عادی قیمت های مختلفی را در ایام سال ارائه میدهد که این تفاوت قیمت ها در نوع هتل و ... است اما همین تورها زمانی که شامل آفر تور آلانیا شوند به عنوان تور ارزان آلانیا لحظه آخری با همان امکانات تورهای عادی اما با نصف قیمت خریداری می شود. پس اگر قصد خرید بهترین و مناسبترین تور ارزان لحظه آخری آلانیا را دارید باید هوشمندانه عمل کنید.


مزایا و معایب تور آلانیا لحظه آخری

از مزایای تور آلانیا لحظه آخری می توان به قیمت ارزان تر با همان امکانات پکیج استاندارد و عادی اشاره کرد و از معایب تور آلانیا لحظه آخری می توان به نداشتن برنامه در هنگام سفر اشاره کرد. و اگر شما توری را خریداری کرده باشید که نتوانید به آن بروید امکان کنسلی و استرداد مبلغ در تور لحظه آخری آلانیا وجود ندارد. پس اگر قصد استفاده از آفر تور آلانیا را دارید در هنگام خرید تورهای تخفیف خورده آلانیا هوشمندانه رفتار کنید.

 
بهترین زمان خرید تور آلانیا لحظه آخری

اگر قصد خرید تور آلانیا را دارید که بیشترین تخفیف را خورده باشد، ما در آژانس گردشگری ابرآسا به عنوان مجری مستقیم تورهای ترکیه به شما پیشنهاد می دهیم در فصل پاییز و بعد از ایام تعطیلات نوروز مثلا در ماه اردیبهشت تور آلانیا را با بهترین تخفیف خریداری و شامل تور آلانیا با قیمت مناسب باشید.


تور ارزان آلانیا با قیمت مناسب

برای اینکه هم سفر خوبی داشته باشید هم هزینه زیادی را متحمل نشوید به شما پبشنهاد می کنیم تور لحظه آخری آلانیا را با پروازهای داخلی انتخاب کنید. در این صورت شما به فرودگاه اسپارتا یا دنیزلی وارد می شوید و بعد از طی مسیر 3-4 ساعته به صورت زمینی می توانید به آلانیا برسید یا اینکه میتوانید از وسایلی مانند قطار یا اتوبوس استفاده کنید و خود را به وان برسانید و بعد از آنجا به آلانیا به صورت زمینی وارد شوید.

تور آلانیا هوایی

در سفر به آلانیا مانند سفر به آنتالیا دو راه وجود دارد یا میتوانید از ایرلاین های خارجی مانند پگاسوس استفاده و از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه قاضی پاشا آلانیا وارد شوید، راه دوم اینکه با پروازهای داخلی به فرودگاههای اسپارتا و دنیزلی وارد شوید و سپس به صورت زمینی به آنتالیا و بعد از آن به آلانیا وارد شود. 

سوالات متداول
به جز پاسپورت با 6 ماه اعتبار و داشتن مدارک شناسایی معتبر، نیازی به مدارک دیگری نیست.
بهترین زمان سفر به آلانیا را می توان فصل بهار، اواخر تابستان و اوایل پاییز معرفی کرد.
واحد پول ترکیه، لیر است. شما می توانید قسمتی از پول خود را به پول رایج مسیر مورد نظر خود و قسمتی دیگر را دلار و یورو خریداری کنید.
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX