تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان ابرآسا
مسافر محترم تور آفریقای جنوبی اگر قصد خرید و بهترین و مناسبترین تور ارزان آفریقای جنوبی لحظه آخری را دارید و یا اگر قصد رزرو تور آفریقای جنوبی با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.

معرفی آفریقای جنوبی
آفریقای جنوبی، یک کشور بزرگ و متنوع در جنوب قاره آفریقا است. این کشور با تنوع فرهنگی، طبیعت غنی، شهرهای پر جنب و جوش و جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد، یک مقصد گردشگری محبوب است. آفریقای جنوبی دارای شهرهای مهمی برای بازدید است. همچنین جاذبه های گردشگری فراوانی نیز دارد. در هنگام سفر به آفریقای جنوبی حتما از جاذبه های آنجا دیدن کنید. از جمله جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی می توان به پارک ملی کروگر، دراکنزبرگ، پارک تالاب سیمانگالیسو، پارک فراملی کگالاگادی، خلیج ماسل، شهر پارل در ژوهانسبورگ، جزیره روبن، پارک ملی آدوفیل، سان سیتی ریزورت، روستای فرانسهوک اشاره کرد.شهرهای آفریقای جنوبی

کیپ تاون شهری زیبا در میان طبیعت که دارای شگفتی های گیاه شناسی، کوه های مرتفع و دریای فیروزه ای رنگ است. 
ژوهانسبورگ بزرگترین شهر آفریقای جنوبی و عنوان شهرک معدنی طلا را به خود گرفته است. در ژوهانسبورگ ساختمانی هشت طبقه پر از کتاب های کمیاب است. ژوهانسبورگ پایتخت اقتصادی و صنعتی آفریقای جنوبی است. شهر ژوهانسبورگ آفریقا از قدیم الایام، مکانی ثروتمند است و مناسب برای خرید صنایع دستی، کارهای چوبی، الماس، طلا و جواهر است. 


تاریخچه گردشگری آفریقای جنوبی
تاریخچه گردشگری آفریقای جنوبی به قدمتی بسیار دیرینه بازمی‌گردد. اما تا دهه‌های اخیر، آفریقای جنوبی به عنوان یک مقصد گردشگری مهم به شمار می‌رود. اینجا به طور خلاصه به برخی از مهمترین رویدادها و عوامل موثر در تاریخچه گردشگری آفریقای جنوبی اشاره می‌کنم:

قرن نوزدهم:
در طی قرن نوزدهم، آفریقای جنوبی به عنوان یک مقصد مورد توجه برای مهاجرت اروپاییان واقع شد. این امر به دلیل کشف منابع طلا و الماس در این منطقه بود.

قرن بیستم:
در دهه ۱۹۲۰، توسعه بخش حمل و نقل، شبکه راه‌آهن و زیرساخت‌ های مربوط به گردشگری در آفریقای جنوبی تسهیل شد. این توسعه‌ها باعث افزایش تعداد گردشگران داخلی و خارجی شد.

در دهه ۱۹۴۰، باغ‌ های وحش و پارک‌های ملی در آفریقای جنوبی تأسیس شدند. این مناطق برای مشاهده حیات وحش غنی و منحصربه‌فرد جذابیت داشتند و باعث افزایش گردشگری در آفریقای جنوبی شدند.

در دهه ۱۹۹۰، با پایان رژیم آپارتاید و آزادی نسبی آفریقای جنوبی، کشور بازتاب مثبتی در رسانه‌ها و بین‌الملل به دست آورد. این اتفاق بهبود امنیت و استقبال بیشتر گردشگران خارجی را در پی داشت.

دهه اخیر:
در سال‌های اخیر، آفریقای جنوبی برای توریست ‌های خارجی جذابیت بیشتری پیدا کرده است. این کشور تنوع طبیعی بسیاری از جمله کوهستان ‌ها، سواحل، بیابان‌ ها و پارک‌ های ملی را در خود جای داده است.

آفریقای جنوبی از لحاظ فرهنگی و تاریخی نیز بسیار غنی است. شهرهایی مانند کیپ تاون و وین والترس دارای میراث فرهنگی و معماری منحصر به ‌فردی هستند که جذابیت گردشگران را بیشتر می‌کند.

توسعه صنعت گردشگری، زمینه ‌ساز جهت افزایش تعداد گردشگران در آفریقای جنوبی شده است. اقدامات دولتی برای توسعه زیرساخت ‌های گردشگری، تبلیغات فعالانه در سطح بین‌المللی، تسهیلات برای ورود و خروج توریست‌ها و نیز تنوع فرهنگی و طبیعی کشور به جذابیت آن افزوده است.

به طور خلاصه، تاریخچه گردشگری آفریقای جنوبی شامل توسعه زیرساخت‌ها، پارک‌های ملی، تنوع طبیعی و فرهنگی، و پایان رژیم آپارتاید است. این عوامل باعث شده‌اند که آفریقای جنوبی به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگری در قاره آفریقا شناخته شود.آب و هوای آفریقای جنوبی
آب و هوای آفریقای جنوبی به دلیل وسعت و متنوع بودن مناطق جغرافیایی آن، بسیار متفاوت است. در آفریقای جنوبی می‌توان مناطق با آب و هوای مدیترانه‌ای در سواحل غربی و جنوبی، مناطق خشک و بیابانی در نواحی داخلی و مناطق با آب و هوای سرد و کوهستانی در شمال و شمال شرقی آن یافت.

در ادامه به توضیح مختصری از شرایط آب و هوایی مناطق مهم در آفریقای جنوبی می‌پردازم:

ساحل غربی و جنوبی (منطقه کیپ تاون): دارای آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های خنک و زمستان‌های معتدل است. دمای متوسط در تابستان حدود 25 درجه سانتیگراد و در زمستان حدود 15 درجه سانتیگراد می‌باشد.

نواحی داخلی (مانند ژوهانسبورگ): دارای آب و هوای سرد و خشک است. تابستان‌ها گرم و آفتابی بوده و دما می‌تواند به بالای 30 درجه سانتیگراد برسد. زمستان‌ها سرد و خشک است و دما ممکن است به زیر 0 درجه سانتیگراد هم برسد.

منطقه کوهستانی (مانند دراکنزبرگ): دارای آب و هوای معتدل تا سرد است. در این مناطق، تابستان‌ها خنک و زمستان‌ها سرد و بارانی هستند. دما می‌تواند به زیر 10 درجه سانتیگراد در طول روز برسد.

ساحل شرقی (مانند دوربان): دارای آب و هوای استوایی با تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های معتدل است. دما می‌تواند به بالای 30 درجه سانتیگراد در تابستان و به حدود 20 درجه سانتیگراد در زمستان رسیده و همچنین بارش باران در طول سال رخ می‌دهد.

ضمناً، باید توجه داشت که می‌تواند تفاوت‌های زیادی در آب و هوا در هر منطقه وجود داشته باشد و شرایط هوا ممکن است در طول سال یا حتی در یک روز متغیر باشند. بنابراین، برای سفر به آفریقای جنوبی، بهتر است بر اساس منطقه مقصد خود برنامه‌ریزی کنید و اطلاعات آب و هوایی محل مورد نظر را بررسی کنید.بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی
بهترین زمان برای سفر به آفریقای جنوبی به وابستگی به ترجیحات شخصی شما و نیاز‌های سفرتان دارد. آفریقای جنوبی در هر فصل سال شرایط آب و هوایی متفاوتی دارد و هر فصل دارای جذابیت‌های خاص خود است. در ادامه به توضیح فصل‌های مختلف آفریقای جنوبی می‌پردازم:

بهار (مارس تا مه): بهار در آفریقای جنوبی به عنوان فصل گرم و خشک شناخته می‌شود. در این فصل، آب و هوا خنک و ملایم است و مناظر طبیعی درخشان و پرورش گیاهان و گل‌ها زیبایی خاصی دارند. همچنین، این فصل مناسب برای دیدن جنگل‌ها و باغ‌ها است.

تابستان (ژوئن تا اوت): تابستان در آفریقای جنوبی گرم و خشک است. در این فصل، دما به بالاترین مقدار خود می‌رسد و بسیاری از مناطق ساحلی برای تعطیلات تابستانی پرطرفدار هستند. برای علاقه‌مندان به سفرهای آفتاب و ساحل، این فصل می‌تواند مناسب باشد.

پاییز (سپتامبر تا نوامبر): پاییز در آفریقای جنوبی فصلی خنک و معتدل است. در این فصل، هوا خنکتر می‌شود و گیاهان زیبا به رنگ درمی‌آیند. پاییز مناسب برای دیدن و تفریح در مناطق کوهستانی، پارک‌های ملی و باغ‌ها است.

زمستان (دسامبر تا فوریه): زمستان در آفریقای جنوبی معتدل و خنک است. در این فصل، دما کمی پایین می‌آید و بارش باران نیز کاهش می‌یابد. برای دیدن وحشی‌ زیبای آفریقا و سفر به پارک‌های ملی، این فصل مناسب است.

توصیه می‌شود قبل از سفر به آفریقای جنوبی، شرایط آب و هوایی منطقه مورد نظرتان را بررسی کنید و با توجه به ترجیحات و نیازهای سفر، زمان مناسب برای سفر را انتخاب کنید. همچنین، لازم است توجه داشته باشید که در فصل‌های گرم، تعداد گردشگران بیشتر است و هزینه‌ها ممکن است بالاتر باشد.

تور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی در قسمت جنوبی کشور آفریقا قرار دارد. آفریقای جنوبی دارای 3 پایتخت است و به ملت رنگین کمان معروف است. در آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی وجود دارد. در تور آفریقای جنوبی آژانس ابرآسا علاوه بر پشتیبانی مسافران و امنیت سفر، بازدید از جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی را فراموش نکنید. برای سفر به آفریقای جنوبی حتما باید ویزای آفریقای جنوبی را دریافت کنید. با دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی می توانید تا 90 روز اجازه اقامت داشته باشید.


مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی

*ارائه پاسپورت معتبر
*همراه داشتن دو قطعه عکس
*گواهی پزشکی و کارت واکسیناسیون تب زرد
*رضایت نامه والدین یا قیم قانونی (درصورتی که زیر سن قانونی باشید)
*گواهی عدم سوء پیشینه
*بیلیط رفت و برگشت
*اصل و ترجمه تمامی مدارک مربوط به سوابق کاری و تحصیلی
*فرم تکمیل شده درخواست ویزا
*ارائه دعوتنامه از اعضای خانواده یا آشنایان (درصورت تمایل به اقدام از این طریق)
*اثبات تمکن مالی

خدمات پکیج تور آفریقای جنوبی آژانس ابرآسا

صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتل ها و یک وعده غذا در کل تور
ترانسفر فرودگاهی
بلیط هواپیمایی قطر
اخذ ویزای آفریقای جنوبی به همراه ورودی VFS
ترانسفر هوایی بین شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون
همراهی راهنمای فارسی زبان
پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه
گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تاون
یک سافاری رایگان

تورهای آفریقای جنوبی آژانس ابر آسا

تور آفریقای جنوبی 8 شب و 9 روز
تور آفریقای جنوبی 10 شب و 11 روز

قیمت تور آفریقای جنوبی

عوامل بسیاری در تعیین قیمت تور آفریقای جنوبی تاثیر گذار است از جمله قیمت بلیط هواپیما، نوع ایرلاین، هتل و درجه هتل و زمان سفر همگی در هزینه تور آفریقای جنوبی موثر است. البته بسیاری از شرکت ها در تبلیغات خود کلماتی مثل آفر تور خیلی ارزان آفریقای جنوبی یا تور آفریقای جنوبی خیلی ارزان را استفاده می کنند. مراقب باشید که گول اینگونه تبلیغات را نخورید. پس در هنگام خرید تور آفریقای جنوبی به فصلی که تمایل به مسافرت رفتن دارید را دقت کنید چرا که در قیمت تور مسافرتی آفریقای جنوبی تاثیر بالایی دارد. جهت دریافت بهترین قیمت تور های داخلی و خارجی با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

انواع آفر تورهای آفریقای جنوبی آژانس ابرآسا

 تور لحظه آخری آفریقای جنوبی
 تور آفریقای جنوبی بهار1403
 تور آفریقای جنوبی تابستان 1403

تور آفریقای جنوبی لحظه آخری

استفاده از کلماتی مانند تور لحظه آخری آفریقای جنوبی، تور دقیقه نودی آفریقای جنوبی، تور ارزان آفریقای جنوبی، آفر تور آفریقای جنوبی، بهترین قیمت تور آفریقای جنوبی، تور خیلی ارزان آفریقای جنوبی و ... در برخی تبلیغات پیامکی و بنری باعث شده برخی از افراد به سمت این نوع کلمات جذب شوند. تور لحظه آخری را می توان تور استانداردی در نظر گرفت که متقاضیان پرواز کمتری دارید و اینگونه نیست که چون یک تور لحظه آخری است باید امکانات محدودی ارائه شود. خیر این نقض قانون است و برای مسافران تور لحظه آخری آفریقای جنوبی هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود. اما همانگونه که گفته شد تور لحظه آخری آفریقای جنوبی هم مزایا دارد و هم معایب. و از معایب تور لحظه آخری آفریقای جنوبی میتوان به نداشتن برنامه ریزی در زمان سفر اشاره کرد و شما باید همیشه چمدانتان آماده باشد برای سفر. البته اینگونه تورها قابلیت کنسلی ندارند و در ازای آن هیچ گونه مبلغی بازگشت ندارد و خب زمانی که یک تور عنوان لحظه آخری به خود میگیرد، این موضوع را باید مد نظر قرار دهید که هیچ گونه انتخابی در نوع اتاق های هتل و یا صندلی هواپیما ندارید. البته عنوان لحظه آخری برای تور آفریقای جنوبی نمی تواند استفاده شود به این دلیل که برای سفر به آفریقای جنوبی باید حتما ویزای این کشور را دریافت کنید. برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی به 5 تا 10 روز کاری زمان نیاز دارید.

تور آفریقای جنوبی بهار 1403

پاییز در آفریقای جنوبی فصلی خنک و معتدل است. در این فصل، هوا خنکتر می‌شود و گیاهان زیبا به رنگ درمی‌آیند. پاییز مناسب برای دیدن و تفریح در مناطق کوهستانی، پارک‌های ملی و باغ‌ها است. از این رو بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی پاییز است.

تور آفریقای جنوبی بهار 1403

آفریقای جنوبی کشوری مهاجر پذیر است و دارای نژادهای متنوع است و دارای نژادهای دورگه و اروپایی و هندی است و به آن ملت رنگین کمان را لقب دادند. در آفریقای جنوبی پارک های جنگی متعدد، حیات وحش متفاوت و شهرهای شلوغ و پر زرق و برق، تنها گوشه ای از زیبایی های آفریقای جنوبی است. در تور آفریقای جنوبی تعطیلات بهار 1403 ملزم به دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی هستید. جهت دریافت بهترین قیمت تور آفریقای جنوبی عید بهار 1403 با آژانس مسافرتی ابرآسا همراه باشید. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در نوروز مقاصد گردشگری شلوغ هستند، این افراد ترجیح می دهند از این مقاصد در زمان های دیگر بهتر بازدید کنند.

*تور آفریقای جنوبی فروردین 1403
*تور آفریقای جنوبی اردیبهشت 1403
*تور آفریقای جنوبی خرداد 1403
فرودگاه آفریقای جنوبی
فرودگاه بین المللی اولیو تامبو در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی قرار دارد. این فرودگاه شاهراه اصلی پروازهای داخلی و خارجی است.


ایرلاین های سفر به آفریقای جنوبی
تور آفریقای جنوبی از جمله تورهای پرطرفداری است که همه ساله مسافرین بسیاری را به سوی خود جذب می کند. البته تور آفریقای جنوبی دارای طول پرواز بالایی دارد از این رو با خرید تور آفریقای جنوبی با یکی از بهترین ایرلاین های موجود می توانید سفر مطمئنی داشته باشید.
هواپیمایی قطر ایرویز
هواپیمایی امارات
هواپیمایی ترکیش ایرلاینزبهترین هتل های آفریقای جنوبی
آفریقای جنوبی دارای تعداد زیادی هتل برتر و لوکس است که به گردشگران ارائه خدمات عالی می‌دهند. در زیر، برخی از بهترین هتل‌های آفریقای جنوبی را ذکر می‌کنم:

هتل رادیسون بلو ژوهانسبورگ
هتل میکل آنژ ژوهانسبورگ
هتل ماریوت کریستال تاورز کیپ تاون
هتل رویال لاکچری سوئیت کیپ تاون
هتل پپر کلاب کیپ تاونبهترین رستوران های آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی به عنوان یک مقصد گردشگری معروف، دارای صحنه غذایی پویا و متنوعی است. در زیر، به برخی از بهترین رستوران‌های آفریقای جنوبی اشاره می‌کنم:

رستوران گریل هاوس ژوهانسبورگ به سرو انواع استیک و کباب دنده می پردازد.
رستوران میتوس ژوهانسبورگ به سرو انواع غذاهای یونانی و مدیترانه ای می پردازد.
رستوران ماربل کیپ تاون به سرو انواع غذاهای آفریقایی می پردازد.
رستوران کلیکو ژوهانسبورگ به سرو انواع غذاهای اروپایی می پردازد.


سوالات متداول
بله برای سفر به آفریقای جنوبی باید ویزا دریافت کنید.
بین 5 تا 10 روز کاری زمان لازم است.
بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی بهار و تابستان است.
بهتر است با خود دلار و یارو به همراه داشته باشید و در کشور مقصد به ارز رایج آنجا تبدیل کنید.
ارز رایج در آفریقای جنوبی راند است.
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX