تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا با بهترین قیمت + اخذ ویزا
تور اروپا| مسافر محترم تور اروپا اگر قصد خرید بهترین و مناسبترین قیمت تور ارزان اروپا را دارید و یا اگر قصد رزرو تور اروپا با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.

درباره اروپا

اروپا به دلیل اندازه فیزیکی و اهمیت تاریخی که دارد یک قاره محسوب می شود که به صورت کامل در نیمکره شمالی، بیشتر نیمکره شرقی قرار گرفته است. قاره اروپا یکی از 6 قاره جهان است. این قاره پس از استرالیا، دومین قاره کوچک دنیا به شمار می رود.  اروپا از شمال با اقیانوس منجمد شمالی، از غرب با اقیانوس اطلس، از جنوب با دریای مدیترانه و از شرق با قاره آسیا همسایه است که در واقع اروپا از 3 جهت به دریا و یک طرف به خاک می رسد. اروپا 2 درصد کره زمین یا 6.8 درصد خشکی های زمین را تشکیل می دهد، وسعت اروپا حدود 10.18 میلیون کیلومتر مربع می باشد. از نظر سیاسی اروپا به 50 دولت مستقل تقسیم بندی شده است که بزرگترین و پرجمعیت ترین آنها روسیه است که 39 درصد قاره اروپا را دربر می گیرد. این 50 کشور همگی عضو سازمان ملل متحد و دارای رسمیت بین المللی هستند. باید بدانید که تنها 27 کشور در قاره اروپا عضو اتحادیه اروپا هستند. مردم اروپا اکثریت مسیحی هستند، بیشتر از 45 درصد مردم به مذهب کاتولیک و حدود 10 درصد به مذهب ارتدکس و حدود 8 درصد به مذهب پروتستان معتقد هستند. مسلمانان و هندوها از دیگر مذهب های مردم در قاره اروپا هستند که تنها حدود 2 درصد مردم را شامل می شوند. در کل پنج زبان در قاره اروپا زبان مادری بیشتر از 50 میلیون نفر از مردم اروپایی است و آنها عبارتند از روسی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی و آلمانی. ولیکن با این وجود در کل مردم در قاره اروپا به زبان های انگلیسی، هلندی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، بلغاری، مجارستانی، کرواتی، اسپانیایی، یونانی، دانمارکی، استونیایی، ایرلندی، سوئدی، ایرلندی، چک، فنلاندی، مالتی، پرتغالی، لهستانی، لتونیایی، رومانیایی و اسلوونیایی صحبت می کنند. در کل قاره اروپا یکی از قاره های دیدنی و فوق العاده کره زمین است که برای گردشگران جذابیت های بسیار زیادی دارد. رشته کوه های زیبا و سر به فلک کشیده، طبیعت سرسبز و بی نظیر، سواحل دیدنی و آرام همه و همه جزو جاذبه های طبیعی قاره هستند. در اروپا جاذبه های تاریخی بسیار زیادی وجود دارد که برای علاقمندان به تاریخ و دوران باستان جالب هستند. همچنین از آنجایی که اروپا در سال های اخیر به یکی از قطب های گردشگری دنیا مبدل شده، دارای جاذبه های شگفت انگیزی است که به دست بشر ساخته شده اند تا گردشگران را جذب کنند. کشورهای اروپا عبارتند از: آلبانی، آندورا، ارمنستان، اتریش، آذربایجان، بلاروس، بلژیک، بوسنی هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، مولداوی، موناکو، مونته نگرو، هلند، مقدونیه شمالی، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، روسیه، سن مارینو، صربستان، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، اوکراین، بریتانیا و واتیکان. کشورهای کوزوو، قبرس شمالی، ترانس نیستریا، آبخاز، اوستیای جنوبی و جمهوری آرتساخ هم در قاره اروپا قرار دارند که کسی آنها را به رسمیت نمی شناسد و عضو سازمان ملل متحد نیستند. 

تاریخچه اروپا

قاره اروپا طی دوران های متفاوت و طول زمان های مختلف زمین شناسی تغییر و تحولات بسیار زیادی داشته است. در دوره اول زمین شناسی یک خشکی بزرگ در سراسر شمال و مرکز اروپا و شمال اقیانوس اطلس پیش آمد. تاریخ این قاره زیبا به حدود 30 هزار سال قبل از میلاد مسیح که به آن دوران پیشاتاریخ گفته می شود، تا کنون می باشد و در این سال ها فراز و نشیب های بسیار زیادی داشته است. با هم مهم ترین و اصلی ترین دوره های تاریخی اروپا را مشاهده و بررسی کنیم.
یونانیان: یونانیان باستان که از صدها شهر یا دولت تشکیل شده بودند، از قرن هشتم پیش از میلاد مسیح شهرسازی های جدید خود را در کرانه دریای مدیترانه آغاز کردند. این ساخت و ساز در دوره هخامنشی انجام شد و با امپراطوری هخامنش تداخل داشت و باعث تشنج بین آنها شد که در نهایت 500 سال پیش از میلاد مسیح به جنگ میان آنها انجامید.
سده های میانه: در قرن پنجم میلادی، به دلیل دور شدن امپراطوری روم غربی از ثروت های بی پایان شرق و حمله پی در پی بوربورها و البته بی کفایتی امپراطوران رومی، کم کم به نابودی کشیده شدند. تا قرن 13 میلادی قلعه های متعدد شوالیه ها در اروپا بسیار خودنمایی می کردند. شوالیه ها در آن زمان زندگی لوکسی نسبت به دهقانان و مزرعه داران داشتند و اختلاف طبقاتی زندگی آنها کاملاً مشهود بوده است.
فئودالی: نظام فئودالی در واقع پس از فروپاشی امپراطوری روم غربی و سیستم اداره مملکتی آنها بود که در آن دوره فقر زیاد مردم باعث شده بود دهقانان و مزرعه داران بسیاری نتوانند از پس مالیات های گزاف برآیند و به همین دلیل حاضر شده بودند تا زمین های خود را به ارباب های قدرتمند و ثروتمند بدهند. پاپ یکی از قدرتمندترین حاکمان اروپایی فئودالی به شمار می رفت که رئیس کلیسای کاتولیک رومی نیز بود. وی زمین های بسیار زیادی داشته است.
جنگ صد ساله انگلستان و فرانسه: ادوارد سوم انگلستانی به فیلیپ ششم فرانسوی در سال 1337 میلادی اعلام جنگ کرد. ادوارد سوم معتقد بود که مالک فرانسه نیز هست و به همین دلیل نمی خواست فرانسه حاکم دیگری داشته باشد. این جنگ 116 سال به طول انجامید که در آن محاصره های فراوانی صورت گرفت و در نهایت فرانسوی ها با سخنان ژاندارک به وجد آمده و مهاجمان انگلیسی را عقب راندند و صلح بین مردم انگلیس و فرانسه برقرار شد.
عصر رنسانس: در قرن پانزده و شانزده میلادی و در ایتالیا، دانش و هنر پیشرفت های بسیار بزرگ و چشمگیری را رقم زدند که این توسعه فرهنگی به رنسانس شهرت گرفت. شعرا و فیلسوفانی در آن دوره شکوفا شدند که با الهام از رم و یونان به طرز شگفت انگیزی به جهان نگاه می کردند و آثاری از خود به جای می گذاشتند. فرمانروایان در آن زمان ساختمان ها و کارهای بزرگ هنری بسیاری را سفارش می دادند که این نگاه و عقاید در سرتاسر اروپا به ناگهان گسترس یافت و باعث تحولانی بسیار زیاد شد.
اروپا قرن شانزده و هفده میلادی: در قرن های شانزده و هفده میلادی مردم عقاید سنتی را زیر سوال بردند و بسیاری از آنها را برای همیشه کنار گذاشتند. دانشمندانی همانند گالیله روش های نوین بر مبنای مشاهدات و تجربه های خود به کار بردند و به کشفیات بزرگ و فوق العاده ای رسیدند. در بسیاری از رشته های علم و دانش همچون فیزیک، ریاضیات، نجوم و کالبد شناسی پیشرفت های خیلی بزرگی به دست آمد.
انقلاب فرانسه در قرن هجده میلادی شکل گرفت، پس از آن در اواخر قرن نوزندهم میلادی عصر ناپلئون و تغییرات عظیم را داشته اند، و در نهایت از سال 1914 جنگ های دوگانه اروپا شکل گرفت که به جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم معروف هستند.

آب و هوای اروپا

در کل می توان گفت آب و هوای اروپا معتدل و خوب است و تحت تاثیر آب و هوای قاره ایست. اکثر سرزمین های غربی اروپا آب و هوای اقیانوسی دارند. باید بدانید قاره اروپا چهار فصل است و تمام فصول سال را تجربه می کند.
بهار (ماه های مارس، آپریل، می): در فصل بهار هوای بسیار خوب و مطبوعی دارد و یکی از بهترین فصل ها برای سفر به تور اروپا نوروز 1403 به شمار می رود.
تابستان (ماه های جون، جولای و آگوست): بهترین فصل جهت سفر به اروپا تابستان است زیرا در همه شهرهای این قاره هوای عالی را شاهد هستیم و میزان بارندگی کم است.
پاییز (ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر): این فصل برای علاقمندان به برگ ریزان درخت ها و بارندگی بسیار عالی است و بسیار فصل عاشقانه ای است.
زمستان (ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه): این فصل هوای سردی را خواهیم داشت و در مناطق شمالی بارش سنگین برف را حتی می بینیم. بنابراین این فصل تنها برای علاقمندان به سرما مناسب است.

بهترین زمان سفر به اروپا

همانطور که گفته شد در قاره اروپا 4 فصل را داریم. در این چهار فصل با توجه به علایق و سلیقه خود می توانید سفر خود را برنامه ریزی نمایید. ولیکن بهتر است با توجه به هزینه های سنگین و گزاف سفر به اروپا (بلیط هواپیما و ویزا و محل اقامت) زمانی را انتخاب کنید که بتوانید بیشترین لذت را از سفرتان داشته باشید. قدم بعدی این است که کشور و شهر مقصدتان را انتخاب کنید چرا که شهرهای شمالی آب و هوای متفاوتی نسبت به شهرهای جنوبی دارند. از طرف دیگر اروپا سرتاسر پوشیده شده است از جاذبه های گردشری که بازدید از بسیاری از آنها نیازمند آب و هوای مطلوب و خوب است، بنابراین باید در زمانی بروید که بتوانید از لحظه به لحظه خود استفاده نمایید. تابستان بهترین زمان سفر به قاره اروپاست، بعد از آن فصل بهار و سپس فصل پاییز و در نهایت هم فصل زمستان. چنانچه مقصدتان شهرهای شمالی است، سفرتان را برای زمستان برنامه ریزی نکنید، چرا که زمستان های آنها بسیار سرد و دارای بارش برف سنگین می باشد.

تور اروپا

اروپا این روزها به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا و البته یک مقصد توریستی عالی برای ایرانیان عزیز می باشد. اروپا به دلیل داشتن طبیعت فوق العاده، فرهنگ متفاوت، شهرهای باستانی و قدیمی، چهارفصل بودن، جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و البته تفریح های مهیج سالانه میزبان میلیون ها نفر توریست است و البته گزینه عالی برای سفر به شمار می رود. با توجه به سلیقه و علایق خود می توانید بهترین برنامه ریزی را برای سفرتان به اروپا داشته باشید تا سفری بسیار خوب و خاطرات فراموش نشدنی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. جهت برنامه ریزی تور اروپا، می توانید با آژانس مسافرتی ابرآسا تماس حاصل نموده و با کارشناسان تورهای اروپا در ارتباط باشید تا پیشنهادات شگفت انگیزی به شما بدهند.

خدمات پکیج تور اروپا آژانس ابرآسا

همچون مقاصد گردشگری دیگر دنیا، آژانس ابرآسا برای تور اروپا نیز خدماتی را در نظر گرفته است که روی تور به مسافران و گردشگران داده می شود. پکیجی که آژانس مسافرتی ابرآسا در تور اروپا به شما می دهد شامل:
*بلیط رفت و برگشت
*ترانسفر فرودگاهی
*اقامت در هتل همراه با صبحانه
*گشت شهری
*بیمه مسافرتی

قیمت تور اروپا

قیمت تور اروپا به عوامل متعددی بستگی دارد، به همین علت قیمت دقیقی نمی توان برای تور اروپا مطرح کرد. نرخ یورو، نوع ایرلاین، مکان اقامت، انواع خدمات، ویزا و دیگر هزینه ها همه و همه بر روی قیمت تور اروپا تاثیرگزار هستند. تنها هزینه ای که می توان گفت تا حدودی ثابت است، ویزا می باشد که در هر سال هزینه مشخصی دارد.

انواع آفر تورهای اروپا آژانس ابرآسا

تور اروپا مقاصد گردشگری بسیاری دارد که می توانید آنها را به صورت تکی و یا چند مقصدی رزرو نمایید. تورهای اروپایی به 3 یا 4 شهر محدود نمی شود و می توانید از شهرهای بسیار زیادی دیدن نمایید ولی باید بدانید در حال حاضر محبوب ترین و پر رفت و آمدترین تورهای اروپا عبارتند از اسپانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، بلغارستان و تورهای ترکیبی اروپا. این مقاصد برای ایرانیان عزیز پر طرفدار هستند. این مقاصد گردشگری تنها بخشی از تورهایی است که می توانید رزرو نمایید، جهت اطلاع از بهترین مقاصدی که می توانید به آنها بروید و نهایت لذت را ببرید، با کارشناسان ما در آژانس ابرآسا در تماس باشید تا پیشنهادات فوق العاده و عالی را به شما بدهند.

تور اروپا بهار 1403

ناگفته نماند که یکی از بهترین فصل های گردشگری تور اروپا بهار می باشد که می توانید از هوای خوب استفاده کنید و جاذبه های توریستی را می توانید به راحتی بازدید نمایید. حتماً می دانید که برای سفر به اکثر کشورهای اروپایی ویزای شینگن نیاز دارید، البته گرفتن ویزای شینگن به زمان نسبتاً زیادی احتیاج دارد، بنابراین جهت رزرو تور اروپا بهار 1403 می بایست از الان اقدام کرده تا ویزای شما به موقع دستتان برسد. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در نوروز مقاصد گردشگری شلوغ هستند، این افراد ترجیح می دهند از این مقاصد در زمان های دیگر بهتر بازدید کنند.

*تور اروپا فروردین 1403
*تور اروپا اردیبهشت 1403
*تور اروپا خرداد 1403

بهترین ایرلاین های تور اروپا

ایرلاین های زیادی وجود دارند که از ایران به اروپا و برعکس رفت و آمد دارند که می توانید از آنها برای سفرتان استفاده نمایید. ولیکن باید بدانید سفر با هواپیما برای ساعت های نسبتاً طولانی می تواند کلافه کننده و خسته کننده باشد، بنابراین باید ایرلاینی انتخاب نمایید که در آن راحت باشید و خدمات خوبی در سفر به شما بدهند. نکته قابل ذکر این است که در سفرهای هوایی ایمنی پرواز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بنابراین در انتخاب ایرلاین می بایست نهایت دقت را به کار بگیرید. در این قسمت بهترین ایرلاین هایی که برای سفر به اروپا از ایران هستند را معرفی می کنیم.

ایرلاین ترکیش ترکیه
ایرلاین بین المللی سوئیس
ایرلاین لوفت هانزا آلمانی
ایرلاین ماهان
ایرلاین امارات
ایرلاین ایران ایر
ایرلاین آسمان

فرودگاه های اروپا

تعداد بسیار زیادی از فرودگاه های معروف و به روز و البته معتبر دنیا در قاره اروپا وجود دارند و ایرلاین های بسیار خوب در آنها رفت و آمد می کنند. فرودگاه هایی در قاره اروپا وجود دارند که دارای قدمت زیاد هستند که برترین های آنها نیز محسوب می شوند. این فرودگاه های معتبر و قدیمی در دنیا عبارتند از فرانکفورت، هیترو لندن و شارل دوگل. سایت اسکای ترکیش به صورت سالانه رتبه بندی بهترین فرودگاه های دنیا را منتشر می کند و ما با استفاده از این سایت، لیستی از بهترین فرودگاه های اروپا را برایتان آماده کرده ایم تا با آنها آشنا شوید.

فرودگاه مونیخ (Munich airport)
فرودگاه زوریخ (Zurich airport)
فرودگاه هیترو لندن (London heathrow airport)
فرودگاه فرانکفورت (Frankfurt airport)
فرودگاه اسخیپول آمستردام (Amsterdam schiphol airport)
فرودگاه کپنهاگ (Copenhagen airport)
فرودگاه هلسینکی (Helsinki airport)
فرودگاه وین (Vienna airport)
فرودگاه بین المللی هامبورگ (Hamburg airport)
فرودگاه کلن بن (Cologne bonn airport)

بهترین هتل های اروپا

همانطور که می دانید اقامت در سفر یکی از مهمترین فاکتورها در مسافرت به شمار می رود. بسیاری از افراد و کوله گردان برایشان اهمیتی ندارد که اقامتشان در جایی خوب و لوکس باشد و تنها به هزینه ها فکر می کنند، ولیکن دیگر افراد در سفرشان دقت می کنند محل اقامتی انتخاب نمایند که از هر لحاظ برایشان خوب و مناسب باشد. نزدیکی به مرکز شهر، تمیز بودن، ارائه خدمات مناسب، پرسنل محترم و ... همه از نکاتی هستند که در انتخاب هتل حائز اهمیت هستند. به دلیل استقبال مردم از شهرهای اروپایی و توسعه صنعت گردشگری در این قاره و همچنین رفت و آمد زیاد توریست شهرهای اروپا، روز به روز تعداد هتل های خوب و لوکس در آنها رو به افزایش هستند. در این قسمت قصد داریم تا با چند مورد از بهترین هتل های اروپا را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

هتل Corinthia در لندن انگلستان
هتل De Russie در رم ایتالیا
هتل The goring در لندن انگستان
هتل Dolder grand در زوریخ سوئیس
هتل Maria cristina در سندیگو اسپانیا
هتل La reserve در پاریس فرانسه
هتل Four season Sultanahmet در استانبول ترکیه
هتل Le bristol در پاریس فرانسه

بهترین رستوران های اروپا

رفتن به رستوران و امتحان غذاهای خوش رنگ و طعم هر شهر و کشور تازه ای که می رویم، یکی از بهترین تجربه های سفر به شمار می رود. همه این موضوع را می دانیم که غذا خوردن از بهترین و لذیذ ترین جاذبه های مقاصد گردشگری هستند که برای همه افراد جالب و دوست داشتنی می باشد نه تنها برای شکم گردها. در انتخاب رستوران خوب نکاتی از جمله کیفیت غذا، هزینه ای که پرداخت می کنیم، دکوراسیون مورد قبول و پذیرایی و مهمان نوازی پرسنل از اهمیت بالایی برخوردارند. رستوران های اروپا را نمی توان تک به تک نام برد، بسیاری از رستوران ها در اروپا شگفت انگیز و عالی و بی نظیر هستند ولیکن در این قسمت جای نمی شوند و ما مجبور هستیم تنها تعداد محدودی از لوکس ترین رستوران های این قاره را به شما معرفی نماییم. پیشنهاد می کنیم چنانچه مقصدتان مشخص شد، به راهنمای سفر آن شهر رفته و با بهترین رستوران های آنجا آشنا شوید. بهترین و لوکس ترین رستوران های اروپا عبارتند از:

رستوران سابلیموشن در ایبیزا اسپانیا (Sublimotion)
رستوران لوموریس در پاریس فرانسه (Le meurice)
رستوران کوهلیا در آتن یونان (Kohylia)
رستوران لاپرگولا در رم ایتالیا (La pergola)
رستوران سی دی ال مسکو روسیه (CDL)

سوالات متداول
حمل و نقل عمومی در اروپا با مترو، اتوبوس، دوچرخه، تاکسی و تراموا می باشد.

کارت توریست در اغلب کشورهای اروپایی به گردشگران ارايه می‌شود تا هزینه سفر آنها کاهش یابد. با استفاده از این کارت می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری، تورهای شهری، حمل و نقل عمومی، برخی رستوران‌ها به صورت رایگان یا با تخفیف استفاده کنید
در اکثر شهرهای توریستی اروپا در مکان‌ها گردشگری اینترنت به صورت رایگان در دسترس است، اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
هر سال شرایط دریافت ویزا برای کشور های اروپایی تغییر می کند.
اروپا دارای اقلیم مدیترانه‌ای است و با توجه به این شرایط سفر در بهار و تابستان می‌تواند تجربه جذاب به شما ارائه دهد. اما سفر در این فصول همراه با شلوغی و صف‌ های بیشمار خواهد بود، برای همین پیشنهاد می‌کنیم اگر شرایط سفر در پاییز را دارید، در این فصل به اروپا سفر کنید و فصل زمستان به لحاظ هزینه بهترین زمان سفر به اروپا محسوب می‌گردد.
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX