پیکاپ ویزا چیست ؟

راهنمای سفر علی سربالاوند 15 آذر ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت : 
ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به شخص متقاضی را پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می‌گویند. خدمات پیکاپ ویزا برای کشورهایی انجام می شود که در حال حاضر خدمات کنسولی خود را برای شهروندان ایرانی در ایران متوقف کرده اند. این کشورها شامل امریکا، کانادا، انگلستان، آلبانی و لیتوانی می شود. 
و مشکل اصلی زمانی به چشم می آید که فرد دو یا گاهی چند بار باید به کشورهای همسایه نظیر کشور امارات متحده عربی، ترکیه یا ارمنستان سفر کند که هزینه بسیار زیادی برای فرد یا خانواده به همراه خواهد داشت.
برای رفع این مشکل، پیشنهاد می شود فرد با همکاری کارشناسان و وکلای مجرب پرونده خود را در سفارت کشور مقصد و در یکی از کشورهای همسایه فعال کند ( که در این مرحله حضور فرد متقاضی الزامی است). 
برای مراحل نهایی جهت درج ویزا در پاسپورت و تحویل گرفتن آن که گاهی ده روز الی سه هفته زمان می برد حضور شخص در سفارت الزامی نیست و پاسپورت می‌تواند از طریق کارگزار مجرب تحویل سفارت گردد و در نهایت به همراه ویزای الصاق شده به متقاضی تحویل داده شود. 
در واقع فرایند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به شخص را پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا (pick up visa) می‌گویند. پیکاپ در زبان انگلیسی به معنی برداشتن چیزی از مکان خود است. واژه پیکاپ‌ویزا نیز به معنی برداشتن ویزا از سفارت کشور ثالث و تحویل به متقاضی در کشور مبدا است. واژه پیکاپ‌ویزا و پیکاپ پاسپورت در معنی کاملا مشابه هستند و می توانند به صورت جایگزین یکدیگر به کار روند.پس اگر در این راه با این دو عبارت مواجه شدید بدانید که تفاوتی میان آن ها نیست و به راحتی می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید. در حقیقت تمام این ها ایجاد شده اند تا مسافران راحت تر از قبل بتوانند به آنچه می خواهند برسند.
توجه داشته باشید که این فرآیند یک پروسه واقعا حساس، چه از نظر رعایت کوچک ترین جزییات و سرعت عمل در اجرا، و چه از نظر امنیت و محافظت از پاسپورت فرد متقاضی است. آژانس ابرآسا پرواز با همکاری ویژه خود با وکلا و کارگزاران مجرب و متعهد، با بیش از ده سال سابقه تا به امروز هیچ مورد مفقود شدن یا تاخیر در ارائه مدارک و کندی در پروسه تحویل پاسپورت را در کارنامه خود نداشته است.

خدمات پیکاپ ویزا :
خدمات پیکاپ ویزا به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات ابرآسا پرواز در ده سال گذشته، از اهمیت بسیاری برای مدیران مجموعه چه از منظر تسریع حداکثری و چه از منظر کیفیت خدمات برخوردار است. از این روست که ابرآسا پرواز در حال حاضر سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات پیکاپ پاسپورت را به متقاضیان ایرانی عرضه می کند.
سفارت پس از مصاحبه حضوری با فرد و بررسی مدارک وی تصمیم می‌گیرد که ایشان واجد شرایط سفر به آن کشور هست یا خیر. در واقع اصطلاحاً ویزا به وی تعلق می‌گیرد یا تعلق نمی‌گیرد.
در صورت تأیید فرد و درخواست صدور ویزا او، سفارت ایمیلی به فرد متقاضی ارسال می کند که معمولا این ایمیل با فاصله دو هفته ای از زمان مصاحبه اولیه ارسال می گردد. در این مرحله فرد متقاضی یا کارگزار به عنوان وکیل قانونی فرد متقاضی پاسپورت را به صورت حضوری به سفارت تحویل داده و برچسب مخصوص ویزا در صفحات داخلی پاسپورت فرد الصاق شده و به فرد متقاضی یا وکیل وی تحویل می گردد.
در طی این مراحل گاهی به علت تکمیل نبودن پرونده متقاضی و یا نداشتن بعضی شرایط که مدنظر سفارت هاست، ممکن است نیاز شود که فرد متقاضی سفری مجدد به منظور بررسی اعتراض به عدم صدور ویزا و ارائه مدارک تکمیلی‌ تر در صورت لزوم و تسلیم درخواست مجدد به سفارت نماید.
ما شما را در تمام این مراحل همراهی کرده و وکلای مجرب ما به شما مشاوره پیکاپ ویزا خواهند داد.
 
مراحل درخواست پیکاپ پاسپورت-ویزا :
تحویل نامه یا ایمیل سفارت ، به همراه گذرنامه متقاضی به آژانس
بررسی پرونده و مدارک متقاضی توسط کارشناسان مجرب و تعیین زمان و هزینه
پذیرش فرم وکالت (مختص کشور آمریکا)
تحویل گذرنامه و پرونده مسافر به سفارت 
تحویل گذرنامه و ویزای الصاق شده به متقاضی در زمان مقرر
 مراحل پیکاپ ویزا، مراجعین محترم با در دست داشتن اصل پاسپورت، نامه و یا ایمیل سفارت دایر بر موافقت درخواست ویزا به شرکتی معتبر مراجعه می نمایند. 
کارشناسان و سوپروایزر بخش پیکاپ پاسپورت یا ویزا در این مرحله باید مدارک شخص را بررسی نمایند. اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هم باید توسط سفارت پذیرفته شود. سپس مراحل بعدی درخواست پیکاپ کاملاً بر عهده شرکت مربوطه خواهد بود. نماینده این شرکت با در دست داشتن مدارک و مجوز مربوطه به پیکاپ اقدامات لازم را انجام می دهد.

اخذ ویزای کشورهای کانادا، آمریکا و انگلیس از طریق سفارت های ۳ کشور در کشورهای ثالث قابل انجام است. به این صورت که فرد متقاضی ویزا باید حداقل یک مرتبه به کشوری که برای انجام فرایند اخذ ویزا انتخاب کرده است، سفر کند. 
برای اولین اقدام درخواست ویزا، فرد باید جهت انجام انگشت نگاری یا بیومتریک به یکی از دفاتر وک (VISA APPLICATION CENTRE) مراجعه کند. بررسی درخواست ویزا از همین مرحله انگشت نگاری شروع خواهد شد.
اگر فرد متقاضی به دو روش آنلاین و روش Draft برای دریافت ویزای کاناداو انگلیس و آمریکا اقدام کرده باشد، در هر دو صورت به گرفتن وقت سفارت به صورت آنلاین برای انگشت نگاری نیاز خواهد داشت. سپس باید منتظر بررسی و نتیجه درخواست ویزا از سفارت مربوطه باشد. بازه زمانی اعلام نتیجه ویزا ممکن است تا ۶ ماه زمان نیاز داشته باشد. اما قطعیتی در این مورد وجود نخواهد داشت. در این مرحله، دو حالت پیش می آید:
اگر درخواست ویزای شما رد شده باشد، برای درخواست دوباره ویزا دیگر نیازی به انگشت نگاری مجدد نخواهد داشت.
در صورت دریافت ایمیل موافقت با درخواست ویزا، برای ضمیمه کردن ویزا به پاسپورت، فرد متقاضی باید به همان کشور ثالث سفر کند. در این مرحله می توانید برای کاهش هزینه های سفر خود، می توانید مسئولیت ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به ایران بعد از الصاق ویزا، به آژانس ابرآسا پرواز بسپارید.
سپس برای انجام پیکاپ، به کارگزار مربوطه به عنوان نماینده شما وکالت داده می شود که پاسپورت و سایر مدارک لازم برای ویزای شما را وارد سفارت کند. سپس ویزای ضمیمه شده به پاسپورت را از سفارت دریافت و در ایران به شما تحویل خواهند داد. 

چرا پیکاپ ویزای کانادا را به فرد دیگری بسپارم؟‌
پیکاپ ویزا –  احتمالا سفر شما نزدیک است و کلی کار و مشغله قبل از ورود به کانادا دارید؛ از طرفی ترجیح شما بر این است که هزینه های بلیط و اقامت رفت و برگشت چند باره به کشور ترکیه یا دبی و یا ارمنستان را سیو کنید. حتی یک سفر یک روزه هم هزینه هایی در بر دارد. اگر زمان کافی برای انجام این سفر را ندارید و حالا که شرایط برای اینکه فردی دیگر کارهای اخذ پاسپورت و ویزای شما را انجام دهد بهتر است از این فرصت استفاده کرده و وقت خود را صرف کارهای دیگرتان برای سفر کنید. 
از مهمترین خدماتی که شرکت ابرآسا پرواز برای مسافران خود در نظر گرفته است انجام کارهای مربوط به پیکاپ پاسپورت است. کافیست به ما اعتماد کرده و صفر تا صد پیکاپ پاسپورت خود را به قصران بسپارید. 

مدت زمان پیکاپ ویزا :
پیکاپ پاسپورت معمولاً بین 2 تا 4 هفته کاری زمان می برد. اما با توجه به شرایط کاری سفارت ها در کرونا مشخص نیست چقدر زمان ببرد.فرد متقاضی تا ۳۰ روز زمان دارد تا برای پیکاپ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا اقدام کند. در صورتی که در این بازه زمانی برای پیکاپ اقدامی صورت نگیرد، ریجکت خواهید شد. 
با توجه به هماهنگی های لازم با کارگزاران و شرکت های پستی، پس از اقدام برای پیکاپ ویزا حدوداً بین 2 تا 4 هفته کاری پاسپورت به دست شما می رسد.
قیمت پیکاپ ویزا چقدر است ؟
هزینه پیکاپ ویزا برای کشورهای امریکا، کانادا و انگلستان در  محدوده ۳۰ الی ۱۳۰ دلار امریکا متغیر است. برای اطلاعات دقیق تر به بخش مربوط به پیکاپ هر کشور در همین صفحه مراجعه کنید و یا با مشاوران ما به صورت مستقیم صحبت کنید. 
با توجه به انجام پیکاپ‌ویزا در کشورهای مختلف، هزینه پیکاپ کانادا، هزینه پیکاپ پاسپورت آمریکا و هزینه پیکاپ انگلیس متفاوت در نظر گرفته شده است. 

انواع پیکاپ ویزا :
تمامی پاسپورت ها قبل از ارسال توسط کارشناسان ما به پلیس گذرنامه تحویل داده شده و مورد تایید قرار می گیرند. ما در حال حاضر خدمات پیکاپ را برای کشورهایی که لیست سفارت آن ها در ایران به هر علت فعال نیست پیگیری می کنیم که در این میان می توان از کشورهای انگلستان، آمریکا ، کانادا و  لیتوانی نام برد. 

پیکاپ‌ویزای کانادا
در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزا کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید. زمان تقریبی سفارت کانادا، زمان از پیش تعیین شده ای نیست و این زمان بعد از اقدامات لازم از طرف سفارت مربوطه تعیین خواهد شد.اگر خودتان اقدام به اخذ ویزا کرده و در این اقدام موفق نشدید، می توانید دلایل ریفیوز ویزای کانادا را مطالعه کرده و یا به صورت مستقیم با کارشناسان مجرب ما مشورت کنید.

مزایای پیکاپ ویزای کانادا :
پیکاپ ویزا ، چه دلایلی سبب می شوند تا متقاضی دریافت ویزای کانادا شخصا برای دریافت پاسپورت خود به سفارت مراجعه نکند و از یک کارگزار برای این کار درخواست کمک کند؟

دو دلیل اصلی برای کمک گرفتن از یک کارگزار یا استفاده از پیکاپ ویزا وجود دارد.
صرفه جویی در هزینه ها
سفر به یک کشور خارجی و اقامت در آن کشور به خصوص با قیمت بالای ارز که این روز ها شاهد آن هستیم، بسیار هزینه بر خواهد بود. این در حالی است که می توان از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کرد و هزینه ها را بسیار کاهش داد.

صرفه جویی در زمان : 
اینکه بخواهید چند روز از کار و فعالیت های خود دور باشید و به یک کشور دیگر سفر کنید، می تواند تاثیر منفی در روند درآمدزایی و شغل شما داشته باشد.
با پرداخت هزینه پیکاپ ویزا کانادا می توانید علاوه بر کاهش هزینه ها، در زمان خود هم صرفه جویی کنید.
نحوه پیکاپ ویزای کانادا به چه صورت است؟
پیکاپ ویزا کانادا توسط کارگزاران مجرب در کشورهای همسایه و با قیمت های متفاوت صورت می گیرد.
پیکاپ ویزای کانادا ترکیه : 
ترکیه به عنوان کشوری با دسترسی آسان و جاذبه های گردشگری و فرهنگ نزدیک به فرهنگ ایران جزو اولین مقاصد برای افرادی است که می خواهند ویزای خود را در کشور ثالث اخذ کنند. 
برای پیکاپ ویزا کانادا از استانبول ما با ارسال پاسپورت به ترکیه پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.شایان به ذکر است برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود.
پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا :
برای پیکاپ ویزا کانادا از آنکارا ما پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.شایان به ذکر است برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا چیست؟
مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا کانادا عبارتند از : 
ویزای مهاجرتی پیکاپ ویزای کانادا:
پاسپورت امضا شده
پرینت ایمیل سفارت 
تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
فرم وکالت
ویزای غیر مهاجرتی پیکاپ ویزای کانادا:
پرینت ایمیل سفارت
پاسپورت امضا شده
رسید انگشت نگاری VAC
فرم وکالت
پیگیری پیکاپ ویزای کانادا :
معمولاً بسیاری از متقاضیان با دریافت برگه پاس ریکوئست و اطمینان از صدور ویزای خود، باید به دنبال خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل باشند. بنابراین زمان بازگشت پاسپورت از اهمیت بسیاری برخوردار است. 
کارشناسان پیکاپ ویزا، پس از تحویل پاسپورت برای پیکاپ ویزا، شماره پیگیری را از VFSGlobal دریافت می کنند. از طریق این کد می توان تمامی مراحل پیکاپ ویزا را پیگیری کرد.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات :
در صورتی که تمایل داشته باشید پیکاپ ویزای کانادای خود را از کشور امارات و از طریق شهرهای دبی یا ابوظبی انجام دهید، مشاوران مجرب ابرآسا پرواز شما را در این مسیر همراهی خواهند کرد.پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا سه هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهرخورده توسط پست برگشت داده می‌شود تا به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم پیکاپ ویزای کانادا از امارات : 
مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا از امارات به دو دسته مهاجرتی و غیر مهاجرتی تقسیم می شود:
ویزای مهاجرتی:
پاسپورت
پرینت ایمیل سفارت
تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
ویزای غیر مهاجرتی:
پرینت ایمیل سفارت
پاسپورت

به دلیل بسته بودن سفارت آمریکا در تهران، متقاضیان ویزای ایالات متحده باید برای انگشت‌نگاری و مصاحبه به یکی از سفارت‌های این کشور در اطراف ایران مراجعه کنند و از آن‌جایی که سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان بیشترین تعداد مراجعین ایرانی را به خود اختصاص داده‌اند، ما در شرکت ابرآسا پرواز خدمات خود برای پیکاپ‌ویزای آمریکا را معطوف به این ۳ کشور کرده ایم.

لازم به ذکر است در پیکاپ ویزای آمریکا، شما پاسپورت خود را به همراه یک وکالتنامه رسمی در اختیار مجموعه ابرآسا پرواز می‌گذارید. کارگزاران ابرآسا پرواز پاسپورت شما را با خود به سفارت آمریکا می‌برند و پس از آنکه ویزا بر روی پاسپورت شما الصاق شد، آن را به شما باز می‌گردانند. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا آمریکا در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود و بدون آنکه برای بار مجدد به سفارت آمریکا مراجعه کنید، می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه :
 با توجه به آنچه گفته شد در هفته دو پرواز اختصاصی به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا در ترکیه در نظر گرفته شده‌است تا سرعت این خدمات را به حداکثر برساند.
برای پیکاپ پاسپورت یا ویزا آمریکا در ترکیه ما پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.
به طور معمول این پروسه دو هفته طول خواهد کشید.
مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا
پاسپورت
شناسنامه 
وکالت‌نامه محضری
حساب کاربری

پیکاپ ویزا آمریکا از دبی :
پیکاپ‌ویزا آمریکا از امارات، از طریق دبی انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید، پاسپورت ویزا شده شما تحویل EMpost شده و سپس به ایران پست می شود. به دلیل گران بودن سفر به امارات، خدمت پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی امارات نسبت به سایر خدمات پیکاپ ارزنده‌تر است، چرا که متقاضی ویزای آمریکا با صرف هزینه بسیار کمتر و بدون مراجعه مجدد به ابوظبی، می‌تواند ویزای خود را دریافت کند.

مدارک لازم برای پیکاپ‌ویزای آمریکا از دبی :
پاسپورت 
حساب کاربری
وکالت‌نامه
برگه Case Number
یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)
پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان
ارمنستان کشور کوچکی است و به همین دلیل هزینه سفر به این کشور مناسب است . پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان به صورت هفتگی انجام می‌شود که به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می‌برد تا به درخواست شما پاسخ داده شود؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری خواهد برد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده به یومکس تحویل داده شده و ایران ارسال می شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان :
پاسپورت
 حساب کاربری
یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)
پیکاپ ویزای آمریکا از پاکستان
با توجه به شیوع بیماری کرونا، بیشتر سفارت های آمریکا در منطقه تعطیل می‌باشند، اما سفارت آمریکا در پاکستان مشغول به کار است و خدمات ویزای تحصیلی آمریکا را ارائه می‌دهد. گفتنی است که مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان به زبان انگلیسی انجام می‌شود. دانشجویانی که قبلا مراحل مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان را انجام داده‌اند و منتظر نامه سفارت برای صدور ویزا هستند، می‌توانند از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان استفاده کنند. 

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان :
فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه
مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
صفحه تاییدیه فرم DS-160 (فرم ویزای تحصیلی آمریکا) یا تاییدیه وقت سفارت
پیکاپ ویزای آمریکا از گرجستان 
شرکت ابرآسا پرواز خدمات پیکاپ ویزای آمریک ارا از کشور گرجستان نیز انجام می دهد. به این منظور بعد از دریافت ایمیل از سفارت آمریکا مبنی بر پذیرش ویزای شما، با مراجعه به دفتر ابرآسا پرواز پاسپورت خود همراه با ایمیل سفارت را تحویل داده و پس از امضای فرم اعطای وکالت دیگر نگران چیزی نباشید. ما پاسپورت شما را به گرجستان فرستاده و پس از دریافت ویزا پاسپورت مهر خورده شما تحویل TNT شده و با پرواز به ایران باز می گردد. 

پیکاپ ویزای امریکا از قبرس :
قبرس کشوری جزیره ای و واقع در دریای مدیترانه است، این کشور در جنوب ترکیه قرار دارد و هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. ابرآسا پرواز برای ان دسته از عزیزانی که مصاحبه ویزای امریکا را در قبرس انجام داده اند، خدمات پیکاپ ویزا از این کشور را نیز در نظر گرفته است. 
همچنین پیکاپ ویزا از کشورهای دیگری مانند آذربایجان و کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا و اتریش نیز از خدمات ابرآسا پرواز می باشد. 

پیکاپ ویزای انگلیس :
کشور انگلیس در ایران سفارت فعال دارد اما خدمات ویزا را به ایرانیان ارائه نمی دهد، بنابراین برای انگشت نگاری و تکمیل پرونده مسافران باید به سفارت انگلستان در یکی از کشورهای ترکیه، امارات (دبی یا ابوظبی) و یا ارمنستان مراجعه کنند. پس از طی مراحل دریافت ویزا در سفارت انگلیس، سفارت انگلیس پس از حدود ۱۶ روز کاری ایمیلی حاوی نتیجه پرونده را به مسافر ارسال می کند.
متقاضی اخذ ویزا در این مدت دو راه پیش رو دارد. یا باید در این مدت زمان در کشور ثالث باقی بماند و یا به ایران برگردد و از طریق پیکاپ مراحل پایانی دریافت ویزا را پیگیری کند که به طور مسلم روش دوم به مراتب هزینه کمتری دارد و ارزان تر خواهد بود. بنابراین مسافران جهت صرفه جوئی در هزینه و زمان دریافت ویزا را به آژانس هایی که در این زمینه تخصص دارند، واگذار می نمایند. ارسال گذرنامه جهت ویزای انگلیس توسط شرکت ابرآسا پرواز انجام می شود و می توانید با خیالی آسوده ویزای خود را دریافت نمایید. 

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه :
برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه ما مدارک شما را  ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس، پاسپورت را  بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. به طور معمول پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ انگلیس از ترکیه
کپی صفحه ی اول پاسپورت
اصل رسید سفارت
اصل وکالت نامه
ایمیل سفارت 

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات :
جهت پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

هم‌چنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت انگلیس را نیز از ما با اطمینان خاطر درخواست کنید.


پیکاپ ویزای لیتوانی :
کشور لیتوانی در ایران سفارت  فعالی ندارد. بنابراین خدمات پیکاپ پاسپورت لیتوانی از شهر آنکارا صورت می پذیرد.

پیکاپ ویزای دومینیکا :
دومینیکا نیز یکی از کشورهایی است که در ایران دارای سفارتخانه نیست، به همین جهت برای دریافت و یا تمدید پاسپورت این کشور باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای سفارتخانه دومینیکا می باشد مراجعه کنید.

پاسپورت دومینیکا دارای اعتبار 10 ساله است که اعتباری نسبتا طولانیست. برای دریافت و یا تمدید پاسپورت دومینیکا نیازی نیست متحمل هزینه سفر به یکی از کشورهای همسایه شوید، کافیست پاسپورت و یا سایر مدارک خود را به ابرآسا پرواز بسپارید تا از طریق پیکاپ پاسپورت، گذرنامه شما را تمدید کند. 

چرا برای پیکاپ باید به شرکت های معتبر مراجعه کرد و از سپردن پاسپورت به اشخاص متفرقه امتناع کرد؟
پاسپورت برای مسافر مهم ترین مدرک شناسایی فردی برای سفر به خارج از کشور است.

نگهداری صحیح و امنیت پاسپورت بالاترین درجه اهمیت را دارد. حمل تعداد زیادی پاسپورت برای اشخاص عادی جرم تلقی می شود. بنابراین پاسپورت ها توسط ماموران فرودگاه ضبط می شوند. به همین خاطر برای حمل پاسپورت و پیکاپ ، نیاز به مجوز رسمی از دستگاه های دولتی است. 

چرا پیکاپ پاسپورت با ابرآسا پرواز ؟ چه مزایایی را برای متقاضی در برخواهد داشت؟
شرکت ابرآسا پرواز پیشرو در انجام خدمات پیکاپ ویزا بهترین خدمات را برای متقاضیان فراهم کرده است. در این راستا افرادی که برای اخذ ویزای کانادا، آمریکا و انگلیس اقدام کرده اند می توانند با اعتماد به شرکت ابرآسا پرواز انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزای خود را به ما بسپارند. 
کارشناسان مجرب ابرآسا پرواز صفر تا صد اخذ پاسپورت و ویزا را در کمترین زمان و با نهایت دقت انجام می دهند. فقط کافیست با دریافت وقت قبلی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز پیکاپ ویزا به ابرآسا پرواز مراجعه نمایید.
پس از حضور و تحویل اصل پاسپورت و ایمیل سفارت، وکالت نامه ای میان شما و شرکت امضا می شود به این ترتیب انجام کارهای پیکاپ پاسپورت شما در دست انجام قرار میگیرد. 
مدت زمان پیکاپ پاسپورت 4 تا 5 هفته ( بسته به میزان شلوغی سفارت و تعداد متقاضیان) است، بنابراین از شما درخواست می کنیم با اعتماد به ابرآسا پرواز و با صبر و شکیبایی منتظر دریافت پاسپورت و ویزای خود باشید. 
به منظور رفاه حال عزیزان ابرآسا پرواز بهترین قیمت و خدمات را جهت انجام امور مربوط به پیکاپ ویزا فراهم کرده است.  
خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است و فاکتور سرعت و به ویژه امنیت پاسپورت نقش مهمی دارد. انتخاب بهترین مجموعه برای انجام این کار تصمیم مهم و دقیقی خواهد بود.
لازم به ذکر است شرکت ابرآسا پرواز با دارا بودن مجوز خروج پاسپورت گزینه مناسبی برای افرادیست که در انجام پیکاپ پاسپورت نگران هستند. 
برخی از ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت ابرآسا پرواز
سرعت بالا 
دقت بالا
امنیت
بهترین خدمات 
پیگیری متداول 
قیمت مناسب 
پیکاپ ویزا
 سوالات متداول پیکاپ ویزا
آیا پیکاپ ویزای کانادا با وجود محدودیت های فعلی انجام می شود؟

بله، از اواسط تیر ماه سفارت کانادا در آنکارا خدمات خود را به صورت محدود از سرگرفته و پس از چند ماه تعلیق فعالیت خوشبختانه خدمات پیکاپ را از سر گرفته است.

مزیت اصلی استفاده از پیکاپ ویزا چیست؟
بدون نیاز به حضور مجدد و سفر فرد به کشوری نظیر ترکیه برای دریافت ویزای صادر شده.

خدمات پیکاپ‌ویزا برای چه کشورهایی ارائه می شود؟
برای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا.

️ آیا پیکاپ ویزا هزینه دارد؟
بله، هزینه ویزا به دو قسمت تقسیم می شود. بخشی از این هزینه باید برای سفارت پرداخت شود و بخشی از آن کارمزد شرکت های مسافرتی خواهد بود که این خدمات را به شما ارائه می کنند.
مقالات پربازدید
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX