تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا با بهترین قیمت + اخذ ویزا
مسافر محترم تور ایتالیا اگر قصد خرید بهترین و مناسبترین قیمت تور ارزان ایتالیا را دارید و یا اگر قصد رزرو تور ایتالیا با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.


درباره ایتالیا

ایتالیا کشوری جذاب و زیبا در جنوب اروپاست که با تاریخ، فرهنگ و هنر بسیار غنی شناخته می‌شود. این کشور دارای شهرهای تاریخی و فرهنگی زیادی است که با شهرهای زیبا، پارک‌های طبیعی، جزایر زیبا و غذاهای بسیار خوشمزه، یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در جهان است.
شهرهای مهم ایتالیا شامل رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل، تورین، جنوا و بولونیا می‌شوند. این شهرها دارای جاذبه‌های بسیار زیبا و تاریخی هستند که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است:
۱. رم: پایتخت ایتالیا که با بازدید از آثار تاریخی و باستانی مانند کولوسئوم، فوروم رومانو، پانتئون، کاتدرای سنت پیتر و...، تجربه‌ای فوق العاده را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۲. فلورانس: شهری زیبا در منطقه توسکانی که با بازدید از آثار هنری و تاریخی مانند کاتدرای دومو، پل پلزا و...، محلی جذاب برای بازدید خواهد بود.
۳. ونیز: شهری زیبا و رمانتیک در شمال ایتالیا که با بازدید از کانال‌های زیبا و باستانی، بازارهای قدیمی و موزه‌های هنری، تجربه‌ای منحصر به فرد را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۴. میلان: شهری مدرن و پویا در شمال ایتالیا که با بازدید از معابد تاریخی، موزه‌های هنری، بازارهای قدیمی و فضاهای سبز، تجربه‌ای جذاب را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۵. ناپل: شهری زیبا در جنوب ایتالیا که با بازدید از بازارهای قدیمی، قلعه‌های تاریخی و موزه‌های هنری، تجربه‌ای فوق العاده را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.


تاریخچه ایتالیا

تاریخ ایتالیا به دوران باستان باز می‌گردد، اما به طور رسمی، تاریخ آن از زمان تأسیس جمهوری رم در سال ۵۰۰ پیش از میلاد شروع می‌شود. 
ایتالیا در طول تاریخ خود، بسیاری از جنگ‌ها و تغییرات سیاسی را تجربه کرده است.
ایتالیا در دوره رنسانس به عنوان مرکز هنر و فرهنگ شناخته شد. این دوره به دلیل شکوفایی هنر، فلسفه، علوم و معماری به عنوان یکی از دوران برجسته در تاریخ اروپا شناخته می‌شود. در این دوره، هنرمندان بزرگی مانند لئوناردو داوینچی، مایکل آنجلو، رافائل و دانته آثار بسیاری خلق کردند که تا به امروز مورد تحسین و تقدیر قرار می‌گیرند.
ایتالیا در دوره جنگ جهانی اول و دوم نیز درگیری‌های بسیاری را تجربه کرد. پس از جنگ جهانی دوم، ایتالیا به عنوان یک جمهوری دموکراتیک برای دورانی طولانی از تاریخ خود ادامه داد. در دهه‌های اخیر، ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی شناخته می‌شود و در صنایعی مانند مد، غذا، خودروسازی و فناوری پیشرو است.
در کنار این موضوعات، ایتالیا همچنین دارای تاریخچه‌ای بسیار غنی در حوزه معماری، ادبیات، موسیقی و سینما است. به عنوان مثال، ایتالیا خانه برخی از بزرگترین نویسندگان تاریخ ادبیات جهان مانند دانته، پترارک و بوکاچیو است. همچنین، برخی از بزرگ‌ترین نوازندگان، آهنگسازان و خوانندگان جهان مانند وردی، پاواروتی و پاولو کونتی نیز ایتالیایی بوده‌اند.


شهرهای ایتالیا

ایتالیا دارای شهرهای زیبا و تاریخی بسیاری است که هر یک با جاذبه‌های خاص خودشان شناخته می‌شوند. در زیر به برخی از مهم‌ترین شهرهای ایتالیا اشاره شده است:
۱. رم: پایتخت ایتالیا و مرکز تاریخی این کشور است. با بازدید از آثار تاریخی و باستانی مانند کولوسئوم، فوروم رومانو، پانتئون، کاتدرای سنت پیتر و...، تجربه‌ای فوق العاده را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۲. فلورانس: شهری زیبا در منطقه توسکانی که با بازدید از آثار هنری و تاریخی مانند کاتدرای دومو، پل پلزا و...، محلی جذاب برای بازدید خواهد بود.
۳. ونیز: شهری زیبا و رمانتیک در شمال ایتالیا که با بازدید از کانال‌های زیبا و باستانی، بازارهای قدیمی و موزه‌های هنری، تجربه‌ای منحصر به فرد را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۴. میلان: شهری مدرن و پویا در شمال ایتالیا که با بازدید از معابد تاریخی، موزه‌های هنری، بازارهای قدیمی و فضاهای سبز، تجربه‌ای جذاب را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.
۵. ناپل: شهری زیبا و پر جنب و جوش در جنوب ایتالیا که با بازدید از بازارهای محلی، قلعه‌های تاریخی و اماکن باستانی مانند پمپئی، تجربه‌ای فوق العاده را برای بازدید کنندگان به ارمغان می‌آورد.


آب و هوای ایتالیا

آب و هوای ایتالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی آن به دو ناحیه شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود که هر یک شرایط آب و هوایی خاص خود را دارند. 

در زیر به طور خلاصه به شرایط آب و هوایی این نواحی ایتالیا اشاره شده است:
۱. شمال ایتالیا: شرایط آب و هوایی این منطقه معتدل و در برخی مناطق سرد و مرطوب است. در فصل زمستان، برف و باران شدیدی در این منطقه مشاهده می‌شود. در فصل بهار و تابستان، آب و هوای گرم و خشک به این منطقه حاکم است.
۲. جنوب ایتالیا: شرایط آب و هوایی در این منطقه گرم و خشک است. در فصول بهار و پاییز، آب و هوای مطبوعی در این منطقه حاکم است. 
در فصل تابستان، در برخی مناطق این منطقه دمای هوا بسیار بالا می‌رود.
در کل، به طور کلی، ایتالیا دارای آب و هوای مدیترانه‌ای است که در فصول گرم و خشک و در فصول سرد و مرطوب است. به عنوان مثال، در شهرهایی مانند رم و فلورانس در فصل بهار و تابستان دمای هوا بسیار بالا و در فصل زمستان شرایط سرد و مرطوبی است. در عوض، در شهرهایی مانند ناپل و سیسیل شرایط آب و هوایی گرم و خشک در تمام فصول سال حاکم است.


بهترین زمان سفر به ایتالیا

ایتالیا در تمام فصول سال جذابیت‌های خود را دارد اما به طور کلی فصل بهار و پاییز بهترین فصول برای بازدید از این کشور هستند. در فصل بهار (مارس تا مه)، هوا معمولاً مطبوع و خنک است و شاهد رنگارنگ شدن گل‌ها و درختان هستید که به چشم بسیار زیبا می‌آیند. در فصل پاییز (سپتامبر تا نوامبر)، هوای خنک و ملایم است و رنگارنگ شدن برگ‌های درختان زیبایی خاصی به مناظر ایتالیا بخشیده است.
در فصول تابستان (ژوئن تا اوت)، هوای گرم و خشک است و بسیاری از شهرهای ساحلی ایتالیا پر از گردشگر هستند. اما اگر شما به گرما عادت ندارید، این فصل برای شما مناسب نیست. در فصل زمستان (دسامبر تا فوریه)، شرایط آب و هوایی سرد و مرطوب است و برخی از جاذبه‌های گردشگری تعطیل می‌شوند. بنابراین، به طور کلی، بهار و پاییز بهترین فصول برای بازدید از ایتالیا هستند و شما می‌توانید از آب و هوای مطبوعی لذت ببرید و همچنین با تعداد کمتری گردشگر روبرو شوید.

تور ایتالیا

ایتالیا یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان است و بسیاری از مسافران به دنبال تورهایی هستند که بتوانند بهترین جاذبه‌های این کشور زیبا را ببینند. در سفر به ایتالیا با تور ایتالیا میتوانید از شهرهای مهم تاریخی و فرهنگی ایتالیا مانند رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل، پیزا و سیسیل بازدید نمایید. همچنین، بازدید از موزه‌های هنری، قصور و قلعه‌های تاریخی، کلیساها و معابد باستانی و بازارهای محلی نیز از جمله جذابیت های سفر به ایتالیا است. پس اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید می توانید با انتخاب یکی از تورهای ایتالیا، اقدام به خرید تور ایتالیا نمایید و دیگر زحمت بسیاری از کارهای اداری و پیگیری رزروها را از دوش خود بردارید. پیشنهاد ما به شما تور ایتالیا با قیمت مناسب است که از مشکلات احتمالی مربوط به ویزا و اینجور مسائل دور باشید. 

خدمات پکیج تور ایتالیا آژانس ابرآسا

*بلیط هواپیما مستقیم رفت و برگشت
*رزرو هتل ایتالیا
*ترانسفر فرودگاهی
*تور لیدر فارسی زبان
*بیمه مسافرتی
*گشت شهری
*اخذ ویزای ایتالیا
*گشت ریمینی
*گشت سن مارینو
*گشت ونیز
*بازدید از کارخانه فراری


قیمت تور ایتالیا

قیمت تورهای ایتالیا بسته به قیمت بلیط هواپیما، اقامت در هتل و امکانات دیگر متفاوت است. علاوه بر اینها تعداد روزهای تور و فصلی که قصد سفر به ایتالیا را دارید نیز دخیل است. با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

مدارک مورد نیاز برای سفر به ایتالیا

*پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
*کارت واکسن
*نتیجه منفی تست PCR
*يک قطعه عکس ( 3.5 * 4.5 ) تمام رخ پشت زمینه سفيد بدون عينک
*تكمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق
*کپی تمام صفحات شناسنامه هر كدام روی برگه A4 و بصورت جداگانه
*کپی صفحه اول و دوم پاسپورت هركدام بصورت جداگانه ، صفحات دارای ویزا روی برگه A4
*گواهی بانکی حداقل 3 ماهه با موجودی حداقل 150.000.000 ریال به همراه مهر بانک و نام شخص به انگلیسی
*گواهی شغلی (ترجمه انگلیسی)

انواع آفر تور ایتالیا آژانس ابر آسا

تور ایتالیا لحظه آخری
تور ایتالیا بهار 1403
تور ایتالیا تابستان 1403

تور ایتالیا نوروز 1403

تور ایتالیا از محبوبترین تور های نوروزی است که سالانه توسط آژانس های گردشگری مختلف برگزار می شود. در تور ایتالیا بهار 1403 می توانید از جاذبه های گردشگری ایتالیا دیدن کنید. همچنین می توانید از خدمات مختلفی که تور ایتالیا بهار 1403 در آژانس گردشگری ابرآسا ارائه می شود استفاده کنید. لازم به ذکر است در نوروز به دلیل تعطیلات نوروزی هزینه خرید تور ایتالیا کمی بالاتر از روزهای عادی سال است. البته برخی از افراد به دلیل اینکه در نوروز مقاصد گردشگری شلوغ هستند، این افراد ترجیح می دهند از این مقاصد در زمان های دیگر بهتر بازدید کنند.

*تور ایتالیا فروردین 1403
*تور ایتالیا اردیبهشت 1403
*تور ایتالیا خرداد 1403

انواع تور ایتالیا

تور ایتالیا معمولا به دو روش انجام می شود. تور ایتالیا که به صورت تک مقصد انجام می شود و تور ترکیبی ایتالیا که لا توجه به نیاز، شما می توانید تور مد نظر را انتخاب نمایید.


تور ایتالیا تک مقصد

اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری ایتالیا، انواع غذاهای ایتالیا، انواع فروشگاههای ایتالیا، انواع رستورانهای ایتالیا و ... را دارید و بخواهید با یک سفر، کل ایتالیا را بگردید، پیشنهاد ما به شما تور تک مقصدی ایتالیا است که معمولا به صورت 9 شب انجام می پذیرد و شما می توانید در این مدت از ایتالیا به خوبی بازدید نمایید.


تور های ترکیبی ایتالیا

تورهای ترکیبی ایتالیا معمولا 3 شب و 4 شب با توجه به مدت زمان پکیج است. در زیر انواع تورهای ترکیبی ایتالیا رو عنوان کرده ایم:
تور ترکیبی ایتالیا - فرانسه
تور ترکیبی ایتالیا - اسپانیا - فرانسه
نکته ی مهمی که در تورهای ترکیبی ایتالیا وجود دارد این است که مسافرین بین پایتخت کشورها جابه جا می شوند. به عنوان مثال در اسپانیا از بارسلون، در ایتالیا از رم، در فرانسه از پاریس بازدید دارند.

بهترین هتل های ایتالیا

ایتالیا دارای هتل‌های لوکس و متوسط ​​وجود دارد که برای مسافرانی که به دنبال اقامت در هتل های با کیفیت و راحت هستند، مناسب هستند. در زیر به برخی از بهترین هتل های ایتالیا اشاره شده است:

هتل بلموند کوروسو، راولو (Belmond Hotel Caruso, Ravello): هتلی 5 ستاره و در دهکده راولو قرار دارد. این هتل در ساحل آمالفی قرار گرفته است.  این هتل امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده ای را به مسافرین خود ارائه می دهد.

هتل گراند مینروا، فلورانس (Grand Hotel Minerva, Florence): هتلی 4 ستاره و لوکس در مرکز شهر فلورانس با استخری در پشت بام قرار گرفته است. دلیل محبوبیت این هتل موقعیت خاص آن است که امکان دسترسی راحت به بیشترین جاذبه های تاریخی شهر را برای مسافرین فراهم میکند.

هتل گروتا پالازس، پولیا (Grotta Palazzese Hotel, Puglia): هتلی 5 ستاره که در دل صخره ها و غارها کنده کاری و ساخته شده است و با منظره ی فوق العاده دریای آدریاتیک از مسافرین خود پذیرایی می کند. این هتل امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده ای را به مسافرین خود ارائه می دهد.

جاذبه های گردشگری تور ایتالیا

در ایتالیا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم در سفر به ایتالیا حتما از این جاذبه های گردشگری بازدید نمایید. در اینجا به صورت تیتروار از جاذبه های گردشگری ایتالیا نام برده شده است:
تعمیدگاه سان جیوانی، دومو-کلیسای جامع فلورانس، موزه آثار کلیسای جامع، گالری اوفیتزی، کلیسای سانتا ماریا نوولا، پونته و چیو، باغ های بابولی، موزه ملی بارگلو از جمله جاذبه های توریستی ایتالیا هستند.

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX