تور اسپانیا

تور اسپانیا

تور اسپانیا

تور اسپانیا با بهترین قیمت + اخذ ویزا
تور اسپانیا| مسافر محترم تور اسپانیا اگر قصد خرید و بهترین و مناسبترین تور ارزان اسپانیا را دارید و یا اگر قصد رزرو تور اسپانیا با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.


درباره اسپانیا

اسپانیا یک کشور در جنوب غربی اروپا است و مرکزیت آن پایتخت مادرید است. این کشور با دارا بودن تاریخچه بسیار غنی و تاثیرگذار، فرهنگ و زبانی متفاوت و شهرهای زیبا و گردشگری جذاب، مقصد مسافران بسیاری از سراسر جهان است. در زیر به برخی از جاذبه‌های گردشگری اسپانیا اشاره می‌کنیم:

پارک گوئل اسپانیا: پارکی بزرگ و زیبا در شهر بارسلون با طراحی هنری و مناظر فوق العاده است.
ساحل‌ های اسپانیا: اسپانیا با دارا بودن سواحلی با آب‌های آبی و شنی، مقصد بسیاری از علاقمندان به سفر به سواحل است.
کلیسای ساگرادا فامیلیا اسپانیا: این کلیسا شهر بارسلون، عمارتی معروف با معماری خارق‌العاده و بسیار زیبا و شناخته شده در سراسر جهان است.
شهر تاراگونا اسپانیا: شهری در ساحل شرقی اسپانیا که با داشتن قلعه‌های مرموز و باستانی، بازارچه‌های محلی، سواحل زیبا و غذاهای خوشمزه، مقصد گردشگری پرطرفداری است.
کاخ الحمرا اسپانیا: قصری شگفت‌انگیز در شهر گرانادا که از نقش‌ های زیبایی به خصوص در معماری اسلامی برخوردار است.
موزه دل پرادو اسپانیا: موزه‌ای که در مادرید قرار دارد و دارای آثار هنری بسیار زیبا از هنرمندان مشهوری همچون گویا، ولزک دری و روبنس است.
شهر کوردوبا اسپانیا: شهری قدیمی با معماری زیبا که محل قرارگیری مسجد بزرگی با طراحی معماری اسلامی است.
شهر بیلبائو اسپانیا: شهری در شمال اسپانیا با معماری زیبا، موزه‌های هنری و جاذبه‌های گردشگری فراوان.


تاریخچه اسپانیا

تاریخچه اسپانیا به دوران پیش از تاریخ بازمی‌گردد و به دوران پراکندگی قبایل اسپانیا می‌رسد. دوران معروفی که اسپانیا به نام خودش شناخته شده است، دوره پادشاهی رومی در اسپانیا بود که در سال ۲۱۰ پس از میلاد شروع شد. پس از این دوران، اسپانیا تحت حکومت های مختلفی قرار گرفت که شامل تحت حکومت ویسیگوت‌ها، آراگونی‌ها، موریسک‌ها و هابسبورگ‌ها بود.
در سال ۱۴۸۲، پادشاهی کاتالونیا و آراگون به پادشاهی کاستیل و لئون پیوست و این اتحاد، شکل‌گیری اسپانیا به عنوان یک کشور متحد را آغاز کرد. در سال ۱۵۱۶، شارل پنجم هابسبورگ به عنوان پادشاه اسپانیا به قدرت رسید و این دوران به عنوان دوران بزرگی اسپانیا شناخته می‌شود. در این دوران، اسپانیا به یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپا تبدیل شد و توسعه‌های بسیاری در زمینه هنر، علم و فرهنگ صورت گرفت.
در قرن ۱۸، اسپانیا به دلیل ضعف داخلی و ناپایداری سیاسی، به دست قدرت‌های خارجی افتاد و در سال ۱۸۱۰، به دست فرانسه تحت سلطه ناپلئون بناپارت درآمد. در سال ۱۸۱۳، اسپانیا به عنوان یک کشور مستقل بازگشت و پس از آن، دوران پادشاهی اختیاری آغاز شد. در سال ۱۹۳۶، جنگ داخلی در اسپانیا آغاز شد که سه سال طول کشید و با پیروزی نیروهای فرانکو به پایان رسید. پس از این جنگ، فرانکو به عنوان دیکتاتور حاکمیت کشور را بر عهده گرفت و در سال ۱۹۷۵، پس از درگذشت فرانکو، اسپانیا به عنوان یک کشور دموکراتیک بازگشت به جامعه بین‌المللی کرد. امروزه، اسپانیا به عنوان یک کشور پیشرفته از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، جایگاه ویژه‌ای در اروپا و جهان دارد.


شهرهای اسپانیا

اسپانیا با داشتن شهرهای زیبا، تاریخی و پر جذابیت، مقصد گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. در زیر به برخی از شهرهای مهم و جذاب اسپانیا اشاره می‌کنیم:
مادرید اسپانیا: پایتخت اسپانیا و شهری پر جنب و جوش با موزه‌های هنری، پارک‌های زیبا و ساختمان‌های تاریخی است.
بارسلون اسپانیا: شهری دوست‌داشتنی با معماری هنری و فرهنگی بسیار غنی، بازارچه‌های محلی، ساحل‌های زیبا و فعالیت‌های شبانه زیاد است.
والنسیا اسپانیا: شهری زیبا با معماری هنری، موزه‌های هنری، بازارچه‌های محلی و سواحل زیبا.
سویل اسپانیا: شهری کوچک و زیبا با معماری هنری و فرهنگی غنی، موزه‌های هنری و بازارچه‌های محلی.
گرانادا اسپانیا: شهری با معماری هنری اسلامی، موزه‌های هنری، قلعه‌های باستانی و محل معروفی که به نام "الحمرا" شناخته می‌شود.
تولدو اسپانیا: شهری با معماری گوتیک و تاریخی، کلیساهای باستانی و موزه‌های هنری.
مالاگا اسپانیا: شهری با سواحل زیبا، موزه‌های هنری و قلعه‌های باستانی.
بیلبائو اسپانیا: شهری با موزه‌های هنری، پل بیسکاییت و معماری زیبا.
آلیکانته اسپانیا: شهری با سواحل زیبا، بازارچه‌های محلی و موزه‌های هنری.
کوردوبا اسپانیا: شهری با مسجد بزرگی با معماری اسلامی، بازارچه‌های محلی و موزه‌های هنری.

آب و هوای اسپانیا

آب و هوای اسپانیا در مناطق مختلف کشور متفاوت است. به طور کلی، اسپانیا برخوردار از آب و هوای گرم و خشک در بیشتر مناطق است. در مناطق ساحلی، از جمله شهرهایی مانند بارسلون، والنسیا و مالاگا، آب و هوای ملایم و گرم طولانی مدت است. در مناطق داخلی کشور مانند مادرید، آب و هوای گرم تابستانی و سرد زمستانی است.
در مناطق کوهستانی اسپانیا، مانند مناطق اطراف گرانادا، آب و هوایی سردتر و خشکتر از مناطق دیگر است. در مناطق صحرایی کشور، مانند اندلس، آب و هوای گرم و خشک تر وجود دارد.


بهترین زمان سفر به اسپانیا

به طور کلی می‌توان گفت که بهار (از مارس تا مه) و پاییز (از سپتامبر تا نوامبر) بهترین زمان برای بازدید از اسپانیا است.
در بهار، هوا در بیشتر مناطق کشور خنک و ملایم است و گیاهان و باغات با شکوه خود را نشان می‌دهند. در این فصل، توریست‌ها می‌توانند از فعالیت‌هایی مانند بازدید از موزه‌ها، پارک‌های طبیعی و شهرهای تاریخی، آفتاب‌پرستی در سواحل و شکار گل و گیاه لذت ببرند.
در پاییز، هوای گرم و خشک تابستانی به آرامی به سرعت خنک می‌شود و مناظر زیبای پاییزی در بیشتر مناطق کشور دیده می‌شود. این فصل همچنین فصلی مناسب برای بازدید از ویترین‌های فرهنگی و هنری اسپانیا و همچنین برگزاری جشنواره‌های محلی است.
در تابستان، هوا در مناطق ساحلی و جنوب اسپانیا بسیار گرم و خشک است و توریست‌هایی که علاقه‌مند به سفر به سواحل هستند می‌توانند از آب و هوای گرم تابستانی و فعالیت‌هایی مانند شنا، غواصی و غذاهای دریایی لذت ببرند. با این حال، این فصل همچنین فصل شلوغی توریستی بسیاری از مناطق اسپانیا است.
به طور کلی، بهار و پاییز بهترین زمان برای بازدید از اسپانیا هستند و در این فصول، هوای ملایم تری در بیشتر مناطق کشور وجود دارد. با این حال، می‌توانید با توجه به نیازها و علایق خود به طور دقیق‌تر برنامه سفر خود را تنظیم کنید.


تور اسپانیا

اسپانیا با فرهنگ ویژه و قدیمی که دارد از جمله محبوبترین تورهای اروپایی محسوب می شود. در سفر با تور اسپانیا می توانید هم خیابان های لوکس و بینظیر را مشاهده کنید و هم از محله های بومی دیدن کنید. همچنین می توانید رقص و موسیقی فلامینگو را از نزدیک ببینید.


انواع تور اسپانیا

تور تک مقصدی اسپانیا و تورهای ترکیبی اسپانیا از انواع تورهای اسپانیا می باشد.


تور تک مقصدی اسپانیا

اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری اسپانیا، انواع غذاهای اسپانیا، انواع فروشگاههای اسپانیا، انواع رستورانهای اسپانیا و ... را دارید و بخواهید با یک سفر، کل اسپانیا را بگردید، پیشنهاد ما در آژانس گردشگری ابرآسا به شما تور تک مقصدی اسپانیا این است که معمولا به صورت 8 شب انجام می پذیرد و شما می توانید در این مدت از اسپانیا به خوبی بازدید نمایید.


انواع تورهای ترکیبی اسپانیا

تور ترکیبی اسپانیا - فرانسه
تور ترکیبی اسپانیا - فرانسه - ایتالیا 
نکته ی مهمی که در تورهای ترکیبی اسپانیا وجود دارد این است که مسافرین بین پایتخت کشورها جابه جا می شوند. به عنوان مثال در اسپانیا از بارسلون، در ایتالیا از رم، در فرانسه از پاریس بازدید دارند.


خدمات پکیج تور اسپانیا آژانس ابرآسا

*بلیط هواپیما رفت و برگشت 
*رزرو هتل اسپانیا 
*ترانسفر فرودگاهی
*تور لیدر فارسی زبان
*بیمه مسافرتی
*گشت شهری
*اخذ ویزای اسپانیا 

انواع آفر تور اسپانیا آژانس ابرآسا

تور اسپانیا لحظه آخری
تور اسپانیا بهار 1403
تور اسپانیا تابستان 1403

تور اسپانیا بهار 1403
تور اسپانیا از محبوبترین تور های نوروزی است که سالانه توسط آژانس های گردشگری مختلف برگزار می شود. در تور اسپانیا تعطیلات بهار 1403 می توانید از جاذبه های گردشگری اسپانیا دیدن کنید. همچنین می توانید از خدمات مختلفی که تور اسپانیا بهار 1403 در آژانس گردشگری ابرآسا ارائه می شود استفاده کنید. لازم به ذکر است در نوروز به دلیل تعطیلات نوروزی هزینه خرید تور اسپانیا کمی بالاتر از روزهای عادی سال است. 
البته برخی از افراد به دلیل اینکه در نوروز مقاصد گردشگری شلوغ هستند، این افراد ترجیح می دهند از این مقاصد در زمان های دیگر بهتر بازدید کنند.

*تور اسپانیا فروردین 1403
*تور اسپانیا اردیبهشت 1403
*تور اسپانیا خرداد 1403

مدارک لازم برای سفر به اسپانیا

*پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
*کارت واکسن
*نتیجه منفی تست PCR
*یک قطعه عکس (3.5 * 4.5) تمام رخ پشت زمینه سفید بدون عینک 
*تکمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق – کپی تمام صفحات شناسنامه هر کدام روی برگه A4 و بصورت جداگانه
*کپی صفحه اول و دوم پاسپورت هر کدام بصورت جداگانه، صفحات دارای ویزا روی برگه A4 
*گواهی بانکی حداقل 3 ماهه با موجودی حداقل 150.000.000 ریال به همراه مهر بانک و نام شخص به انگليسی
*گواهی شغلی ( ترجمه انگلیسی ) 
*ارائه کلی مدارک موجب اخذ ویزا نمی باشد
*اصل و ترجمه مدارک شغلی

بهترین هتل های اسپانیا

اسپانیا به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم جهان، دارای هتل‌های بسیاری با امکانات و خدمات متنوعی است. در زیر به برخی از بهترین هتل‌های اسپانیا اشاره شده است:

هتل دابلیو بارسلونا (W Barcelona): هتلی 5 ستاره با بنایی مدرن و لوکس و زیبا در سواحل شنی بارسلونا قرار دارد. این هتل امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده ای را به مسافرین خود ارائه می هد.

هتل آلفونسو سیزدهم (Hotel Alfonso XIII): هتلی 5 ستاره در مرکز شهر سویل در نزدیکی محله سانتا کروز قرار دارد. این هتل با معماری بینظیر خود و همچنین اتاق های لوکس و سوئیت های بزرگ توانسته امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده ای را به مسافرین خود ارائه دهد.

هتل ویلا مگنا اسپانیا ( Villa Magna Hotel): هتلی 5 ستاره و از معروف ترین هتل های اسپانیا محسوب می شود. در این هتل میهمانانی چون لیدی گاگا، رابی ویلیامز و ... اقامت داشتند. این هتل امکانات رفاهی و خدمات تفریحی فوق العاده ای را به مسافرین خود ارائه می دهد.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

در اسپانیا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم در سفر به اسپانیا حتما از این جاذبه های گردشگری بازدید نمایید. در اینجا به صورت تیتروار از بهترین جاذبه های گردشگری اسپانیا نام برده شده است:
کلیسای ساگرادا فامیلیا، مسجد کوردوبا، کاخ الحمرا گرانادا، موزه هنری دل پرادو، کاخ د ال اسکوریال اسپانیا، کلیسای جامع سویل، موزه گوگنهایم در بیلبائو، میدان پلازا مایور، شهر قدیمی تولدو، جزایر قناری.

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX