تور گرجستان نوروز 1403

تور گرجستان نوروز 1403

تور گرجستان بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به گرجستان و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور گرجستان نوروز را دارید با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور گرجستان-نووز-1403

تور گرجستان بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به گرجستان و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور گرجستان نوروز را دارید با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور گرجستان نوروز 1403

گرجستان کشوری زیبا و اوراسیایی است یعنی در آسیای غربی و اروپای شرقی قرار دارد. گرجستان به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و اینکه در شرق دریای سیاه قرار گرفته است از محبوبترین کشورهای گردشگری در سطح جهان شناخته شده است. گرجستان از شمال با روسیه، در شرق و جنوب شرقی با جمهوری آذربایجان، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از غرب با دریای سیاه همسایه است. تفلیس پایتخت گرجستان است و از معماری منحصر به فردی در ساخت خیابان ها و ساختمان های خود بهره برده است. گرجستان دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و قاره ای است. بهار یکی از بهترین زمانهای سفر به گرجستان است. در تور گرجستان نوروز 1403 می توانی دزا جاذبه های گردشگری گرجستان دیدن کنید و با چرخیدن در خیابان های آن با فرهنگ و رسوم مردم گرجستان آشنا شوید. در این قسمت به معرفی محبوبترین شهرهای گرجستان در تور گرجستان عید نوروز 1403 می پردازیم.


تفلیس

تفلیس پایتخت گرجستان است و به نسبت باتومی بافت قدیمی تری دارد. مردم در تفلیس سنتی تر هستند. تفلیس در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته و از مهمترین راه های ارتباطی میان غرب و شرق است. در سفر به تفلیس در بهار 1403 می توانید از محبوبترین جاذبه های گردشگری آن بهره ببرید.


باتومی

شهر باتومی به نسبت تفلیس مدرن تر است و از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. در شهر باتومی اقامتگاه های لوکس بسیاری وجود دارد. در باتومی تفریحات متعددی وجود دارد که در سفر به باتومی در نوروز 1403 می توانید از آنها بهره ببرید. 

پکیج ویژه تور گرجستان نوروز 1403

ما در آژانس گردشگری ابرآسا با ارائه خدماتی در پکیج های نوروز گرجستان همواره پشتیبان شما در نوروز هستیم. از جمله خدمات پکیج های تور گرجستان شامل موارد زیر است:

بلیت رفت و برگشت 
ترانسفر فرودگاهی 
اقامت در هتل با صبحانه
بیمه مسافرتی
تور لیدر فارسی زبان

انواع آفر تور گرجستان نوروز 1403

تور گرجستان لحظه آخری
تور گرجستان نوروز 1403


قیمت تور گرجستان نوروز 1403

قیمت تور ها معمولا در نوروز نسبت به بقیه روزهای سال قیمت بالاتری دارد. قیمت خرید تور گرجستان عید نوروز 1403 با عوامل مختلفی روبرو است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تورهای نوروزی می توان به قیمت هتل های گرجستان، قیمت بلیط هواپیما و تعداد روزهای پکیج اشاره کرد. جهت دریافت بهترین قیمت تورهای داخلی و خارجی در نوروز 1403 با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید...

تور لحظه آخری گرجستان نوروز 1403

کاربرد کلماتی مانند تور لحظه آخری گرجستان، تور ارزان گرجستان، بهترین قیمت تور گرجستان، آفر تور گرجستان، تور دقیقه نودی گرجستان و ...  برای زمانی است در یک فاصله زمانی مشخص بین شروع تور تا پایان آن چیزی حدود 1 الی 2 روز باقی مانده باشد و آژانس مسافرتی نتوانسته باشد سهمیه خود را از فروش پکیج های گرجستان تکمیل کند، از این رو با به کار بردن این الفاظ اقدام به جذب مسافر میکند. معمولا تورهای لحظه آخری دارای مزایا و معایبی هستند. از مزایای پکیج های تور گرجستان نوروز 1403 می توان به قیمت پایین تور گرجستان با همان کیفیت تور عادی و استاندارد اشاره کرد. از معایب آن می توان به این موضوع اشاره کرد که شما هیچ گونه برنامه ریزی در سفر و تاریخ و ساعت سفر نمی توانید داشته باشید. از این رو اگر قصد خرید تور گرجستان لحظه آخری را دارید باید هر لحظه امکان این را بدهید که شاید چند ساعت بعد از خرید تور گرجستان لحظه آخری نوروز 1403، زمان پرواز باشد. در سفر به گرجستان نیاز به دریافت ویزا نیست و به راحتی می توانید از تورهای لحظه آخری گرجستان در عید نوروز 1403 استفاده کنید.

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX