تور روسیه نوروز 1403

تور روسیه نوروز 1403


روسیه-نوروز 1403


تور روسیه بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به روسیه و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور روسیه نوروز را دارید 
با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.


تور روسیه نوروز 1403

روسیه با نام رسمی فدراسیون روسیه به عنوان پهناورترین کشور جهان شناخته شده که در قسمت شمال اوراسیا (شمال آسیا و غرب اروپا) قرار دارد. روسیه با اقیانوس آرام شمالی در شرق، اقیانوس منجمد شمالی در شمال، دریای خزر و دریای سیاه در جنوب، دریای بالتیک در غرب مرز آبی مشترک دارد. روسیه دارای دو شهر معروف مسکو و سنت پترزبورگ است که همه ساله مسافرین بسیاری را به سوی خود جذب می کند. در تور روسیه نوروز 1403 با بازدید از مسکو و سنت پترزبورگ می توانید خاطرات خوبی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید. روسیه به دو بخش اروپایی و آسیایی تقسیم شده است، در بخش اروپایی عمدتا جلگه ای و هموار و در بخش آسیایی، سرزمین پهناور سیبری را در برگرفته است. جهت دریافت بهترین قیمت تورهای روسیه نوروز 1403 با ما در آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.


خدمات پکیج ویژه تور روسیه نوروز 1403

ما در آژانس گردشگری ابرآسا با ارائه خدماتی در پکیج های نوروز روسیه همواره پشتیبان شما در نوروز هستیم. از جمله خدمات پکیج های تور روسیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

بلیط هواپیما
ترانسفر بین شهرها با پرواز
ترانسفر رفت و برگشت هتل
بیمه
سه شب اقامت مسکو
سه شب اقامت سنت پترزبورگ
صبحانه
ویزا با هزینه
دو گشت در مسکو
گشت خرید در مسکو
یک گشت در سنت پترزبورگ
تور لیدر فارسی زبان


انواع آفر تور روسیه نوروز 1403

تور روسیه لحظه آخری
تور روسیه نوروز 1403


قیمت تور روسیه نوروز 1403

قیمت تور ها معمولا در نوروز نسبت به بقیه روزهای سال قیمت بالاتری دارد. قیمت خرید تور روسیه عید نوروز 1403 با عوامل مختلفی روبرو است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تورهای نوروزی می توان به قیمت هتل های روسیه، قیمت بلیط هواپیما و تعداد روزهای پکیج اشاره کرد. تور لحظه آخری روسیه نوروز 1403

کاربرد کلماتی مانند تور لحظه آخری روسیه، تور ارزان روسیه، بهترین قیمت تور روسیه، آفر تور روسیه، تور دقیقه نودی روسیه و ...  برای زمانی است در یک فاصله زمانی مشخص بین شروع تور تا پایان آن چیزی حدود 1 الی 2 روز باقی مانده باشد و آژانس مسافرتی نتوانسته باشد سهمیه خود را از فروش پکیج های روسیه تکمیل کند، از این رو با به کار بردن این الفاظ اقدام به جذب مسافر میکند. معمولا تورهای لحظه آخری دارای مزایا و معایبی هستند. از مزایای پکیج های تور روسیه نوروز 1403 می توان به قیمت پایین تور روسیه با همان کیفیت تور عادی و استاندارد اشاره کرد. از معایب آن می توان به این موضوع اشاره کرد که شما هیچ گونه برنامه ریزی در سفر و تاریخ و ساعت سفر نمی توانید داشته باشید. البته روسیه بخاطر شرایط دریافت ویزا شامل تور لحظه آخری روسیه نوروز 1403 نمی شود. جهت دریافت بهترین قیمت تور روسیه نوروز 1403 با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.


ویزای روسیه

برای دریافت ویزای روسیه به صورت الکترونیکی و غیر الکترونیکی می توانید اقدام کنید.

اطلاعات کلی دریافت ویزای الکترونیکی روسیه شامل اسکن پاسپورت، اسکن عکس پرسنلی و فرم مشخصات فردی است و بین 4 تا 7 روز کاری به درخواست اخذ ویزا پاسخ داده می شود. مدت اعتبار ویزای الکترونیک روسیه 16 روز می باشد. 
اطلاعات کلی ویزای روسیه شامل پاسپورت معتبر، بلیت رفت و برگشت، واچر هتل، دعوتنامه رسمی است و بین 3 تا 5 روز برای مدت زمان وقت سفارت زمان لازم است. جهت جوابدهی به درخواست اخذ ویزا بین 3 تا 20 روز کاری زمان لازم است.


تور روسیه شامل بازدید از دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ است:

مسکو
شهر مسکو، پایتخت روسیه و پرجمعیت ترین شهر روسیه است. مسکو در قسمت روسیه اروپایی قرار دارد و در کنار رودخانه مسکو قرار گرفته است. در مسکو جاذبه های گردشگری مانند کاخ کرملین، انواع موزه های فرهنگی مانند موزه هنرهای زیبا پوشکین، موزه هنر مدرن، موزه پلانتاریوم، موزه تاریخیدولت، موزه تسلیحات کرملین، میدان سرخ، موزه هنرهای زیبای پوشکین و ... می باشد که در تور روسیه نوروز 1403 می توانید از این جاذبه های دیدنی مسکو دیدن نمایید.


سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه بعد از مسکو و شمالی ترین شهر پرجمعیت جهان جهان است که به عنوان نماد مقاومت و سرسختی مردم روسیه شناخته شده است. شهر سنت پترزبورگ به مدت 225 سال پایتخت روسیه بود. سنت پترزبورگ در ابتدا پتروگراد نام داشت. پس از فروپاشی سلطنت تزارها به نام لنین، لنینگراد نام گرفت و اما بعد از فروپاشی شوروی سنت پترزبورگ نامیده شد. 

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX