تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

تور آفریقای جنوبی نوروز 1403
     تور آفریقای جنوبی بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به آفریقای جنوبی و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور آفریقای جنوبی نوروز را دارید با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور آفریقای-جنوبی-نوروز-1403

تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

آفریقای جنوبی با نام رسمی جمهوری آفریقای جنوبی، در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند قرار دارد. این کشور دارای سه پایتخت گوناگون است، قوه ی مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوه ی قضائیه در بلوم فونتین است. و اما پر جمعیت ترین شهر آفریقای جنوبی شهر ژوهانسبورگ است. آفریقای جنوبی کشوری مهاجر پذیر است و دارای نژادهای متنوع است و دارای نژادهای دورگه و اروپایی و هندی است و به آن ملت رنگین کمان را لقب دادند. در آفریقای جنوبی پارک های جنگی متعدد، حیات وحش متفاوت و شهرهای شلوغ و پر زرق و برق، تنها گوشه ای از زیبایی های آفریقای جنوبی است. در تور آفریقای جنوبی نوروز 1403 ملزم به دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی هستید. جهت دریافت بهترین قیمت تور آفریقای جنوبی عید نوروز 1403 با آژانس مسافرتی ابرآسا همراه باشید.


ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی جزء ویزاهای کوتاه مدت است و اعتبار آن 90 روز است یعنی شما می توانید با ویزای توریستی آفریقای جنوبی به مدت 90 روز در آفریقای جنوبی اقامت داشته باشید. جهت دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی به 5 تا 10 روز کاری زمان نیاز دارید. مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی آفریقای جنوبی

مدارکی که هدف شما از سفر به آفریقای جنوبی را مشخص می کند.
مدارک مربوط به بلیط و هتل
تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی
اعتبار پاسپورت تا حداقل 30 روز پس از زمان سفر با 2 صفحه خالی برای تاییدیه ورود و خروجفرودگاه‌های بین‌المللی آفریقای جنوبی

فرودگاه بین‌المللی کیپ تاون
دوربان – فرودگاه بین‌المللی کینگ شاکا
ژوهانسبورگ – فرودگاه بین‌المللی اولیور تامبو

پکیج ویژه تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

ما در آژانس گردشگری ابرآسا با ارائه خدماتی در پکیج های نوروز آفریقای جنوبی همواره پشتیبان شما در نوروز هستیم. از جمله خدمات پکیج های تور آفریقای جنوبی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اقامت در هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی
بلیط هواپیمایی
اخذ ویزای کشور آفریقای جنوبی به همراه ورودی VFS
ترانسفر هوایی بین شهرهای آفریقای جنوبی
همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه
گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تاون
2 سافاری رایگان

انواع آفر تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

تور آفریقای جنوبی لحظه آخری
تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

قیمت تور آفریقای جنوبی نوروز 1403

قیمت تور ها معمولا در نوروز نسبت به بقیه روزهای سال قیمت بالاتری دارد. قیمت خرید تور آفریقای جنوبی عید نوروز 1403 با عوامل مختلفی روبرو است. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تورهای نوروزی می توان به قیمت هتل های آفریقای جنوبی، قیمت بلیط هواپیما و تعداد روزهای پکیج اشاره کرد. جهت دریافت بهترین قیمت تورهای داخلی و خارجی در نوروز 1403 با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور لحظه آخری آفریقای جنوبی نوروز 1403

کاربرد کلماتی مانند تور لحظه آخری آفریقای جنوبی، تور ارزان آفریقای جنوبی، بهترین قیمت تور آفریقای جنوبی، آفر تور آفریقای جنوبی، تور دقیقه نودی آفریقای جنوبی و ...  برای زمانی است در یک فاصله زمانی مشخص بین شروع تور تا پایان آن چیزی حدود 1 الی 2 روز باقی مانده باشد و آژانس مسافرتی نتوانسته باشد سهمیه خود را از فروش پکیج های آفریقای جنوبی تکمیل کند، از این رو با به کار بردن این الفاظ اقدام به جذب مسافر میکند. معمولا تورهای لحظه آخری دارای مزایا و معایبی هستند. از مزایای پکیج های تور آفریقای جنوبی نوروز 1403 می توان به قیمت پایین تور آفریقای جنوبی با همان کیفیت تور عادی و استاندارد اشاره کرد. از معایب آن می توان به این موضوع اشاره کرد که شما هیچ گونه برنامه ریزی در سفر و تاریخ و ساعت سفر نمی توانید داشته باشید. البته در تور آفریقای جنوبی به دلیل اینکه باید ویزای آفریقای جنوبی را به همراه داشته باشید امکان استفاده از تور آفریقای جنوبی نوروز 1403 لحظه آخری را ندارید.


شهرهای آفریقای جنوبی نوروز 1403

ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ که با نام دیگر یوهانسبورگ نیز شناخته میشود، بزرگترین شهر آفریقای جنوبی است، این شهر ملقب به شهر طلا است و پایتخت اقتصادی و صنعتی آفریقای جنوبی است. شهر ژوهانسبورگ آفریقا از قدیم الایام، مکانی ثروتمند است و مناسب برای خرید صنایع دستی، کارهای چوبی، الماس، طلا و جواهر است. در ژوهانسبورگ موزه هایی مانند موزه ویکتوریایی ایندفیل، موزه آپارتاید، موزه ارتش افریقای جنوبی ، موزه هنر ویتز و موزه ماندلا قرار دارد.


کیپ تاون

کیپ تاون از شهرهای آفریقای جنوبی و لقب یکی از زیباترین شهرهای جهان را از آن خود کرده است. کیپ تاون پایتخت زیبای آفریقای جنوبی است و در نقطه تلاقی اقیانوس هند و اقیانوس اطلس است. در کیپ تاون طبیعت وحش و زیبایی های خاصی وجود دارد که به سختی می توان در سایر نقاط جهان پیدا کرد.

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX