درباره مجری مستقیم تور و واسطه

راهنمای سفر علی سربالاوند 20 مهر ، 1402 زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

سفر و گردشگری از جمله فعالیت‌هایی است که هر روزه بسیاری از افراد به آن مشغول هستند. با توجه به اینکه تعداد گردشگران در سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته است، شرکت‌های توریستی و واسط‌های گردشگری نقش بسیار مهمی در این صنعت دارند.
اما در این بین بسیاری از مسافران از تفاوت مجری مستقیم تور و واسطه خبر ندارند. در واقع، تفاوت این دو نوع سفر بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا سفر خود را با هزینه کمتر و با کیفیت بالاتر انجام دهید.

مجری مستقیم تور به معنای شرکتی است که خود تور را برگزار می‌کند و همه خدمات را به صورت مستقیم به شما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر، شما با شرکت توریستی مستقیماً در ارتباط هستید و هیچ واسطه‌ای در این میان نیست. این روش سفر کردن به شما اجازه می‌دهد تا با هزینه کمتری سفر کنید و از خدمات بهتری بهره ببرید.
اما واسطه گردشگری به معنای شرکتی است که خدمات مختلف را از شرکت‌های دیگر خریداری کرده و به شما عرضه می‌کند. به عبارت دیگر، شما با واسطه گردشگری در ارتباط هستید و این شرکت خدمات را به شما ارائه می‌دهد. در این روش، هزینه سفر بالاتر است، زیرا شما به عنوان مشتری نهایی باید هزینه‌های واسطه گردشگری را نیز پرداخت کنید.بنابراین، اگر می‌خواهید با هزینه کمتر و با کیفیت بالاتر سفر کنید، بهتر است با مجری مستقیم تور تماس بگیرید. اما اگر به دنبال خدمات ویژه‌تر هستید و هزینه برای شما مهم نیست، می‌توانید با واسطه گردشگری تماس بگیرید. هر چند همیشه بهتر است قبل از خرید بلیط و یا بسته تور، با شرکت‌های مختلف تماس بگیرید و قیمت‌ها و خدمات را مقایسه کنید.
ابرآسا به عنوان مجری مستقیم تورهای ذیل آماده سامان دهی کلیه سفرهای داخلی و خارجی شما می باشد .
ابرآسا پرواز مجری مستقیم تورهای داخلی ، تورهای اروپا از جمله تور فرانسه ، تور ایتالیا ، تور یونان ، تور سوئیس ، تور اتریش ، تور روسیه ، تور مسکو و سنت پترزبورگ و مجری مستقیم تور های ترکیه از جمله تورهای آنتالیا ، تور استانبول ، تور ازمیر ، تور کوش آداسی ، تور مارماریس ، تور بدروم ، تور قبرس شمالی و مجری مستقیم تورهای مالزی از جمله تور های کوالالامپور ، تورهای لنکاوی ، تور پنانگ ، تور مالزی سنگاپور ، تور سنگاپور ، مجری مستقیم تور سریلانکا ، از جمله تور کلمبو ، تور کندی ، تور بنتوتا ، مجری مستقیم تورهای هندوستان
از جمله تور دهلی ، تور آگرا ، تور جیپور و تور ترکیبی هند ، مجری مستقیم تور دبی ، عمان و قطر می باشد .

مجری مستقیم تور استانبول

مجری مستقیم تور بالی

مجری مستقیم تور مالدیو

مجری مستقیم تور دبی

مجری مستقیم تور ارمنستان

مجری مستقیم تور گرجستان

مجری مستقیم تور مالزی

مجری مستقیم تور کوش آداسی

مجری مستقیم تور مارماریس

مجری مستقیم تور بدروم

مجری مستقیم تورهای اروپایی

مجری مستقیم تور آنتالیا

مجری مستقیم تور ژاپن

مجری مستقیم تور آفریقای جنوبی

مجری مستقیم تور هند

مجری مستقیم تور تایلند

مجری مستقیم تور ویتنام

مجری مستقیم تور روسیه

مجری مستقیم تور سریلانکا
مقالات پربازدید
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX