تور گوا نوروز 1403

تور گوا نوروز 1403


تور گوا-نوروز--1403


تور گوا بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به گوا و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور گوا نوروز را دارید با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور گوا عید نوروز 1403

تور گوا بهار 1403، اگر برای نوروز قصد سفر به گوا و خرید آنلاین بهترین، ارزانترین و مناسب ترین آفر تور گوا نوروز را دارید با آژانس گردشگری ابرآسا همراه باشید.

تور گوا بهار 1403

گوا کوچکترین ایالت هند و بزرگترین مقصد گردشگری هندوستان است. گوا مسیر زیبا و پر گردشگری است و دارای مناظری سرسبز و خط ساحلی طلایی که به دریاهای درخشان در پایتخت ساحلی هند مشرف است. در واقع در دید گردشگران، گوا به دو قسمت گوای شمالی و جنوبی شناخته شده است. اگر نمیدانید برای تعطیلات نوروز 1403 به کدام مسیر سفر کنید، پیشنهاد ویژه آژانس ابرآسا تور گوا نوروز 1403 با قیمت مناسب است تا بتوانید برای خود و خانواده خاطرات هیجان انگیزی را رقم بزنید.

پکیج ویژه تور گوا نوروز 1403

پکیج های نوروزی که توسط آژانس گردشگری ابرآسا ارائه می شود شامل خدماتی چون:

بیمه مسافرتی
گشت شهری 
خرید بلیط هواپیما هند
تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان انگلیسی
ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
رزرو هتل خوب در هند

قیمت تور گوا نوروز 1403

در تعیین قیمت تور گوا نوروز 1403 عوامل متعددی دخیل هستند از جمله قیمت بلیط هواپیما با پروازهای ایرانی و خارجی مانند ایر ایندیا، جت ایرویز، ایندیگو و... و همچنین قیمت هتل رزرو شده در گوا، تعداد روزهای پکیج و فصل سفر به گوا می توانند در تعیین قیمت تور گوا موثر هستند. پس اگر قصد خرید تور گوا عید نوروز 1403 را دارید باید به موارد گفته شده توجه داشته باشید. در خاطرتان بماند که اگر آژانسی اقدام به فروش ارزانترین قیمت تور گوا کرد نمی تواند دلیل بر خوب بودن تور باشد.

تور لحظه آخری گوا نوروز 1403

تورهای لحظه آخری که معمولا با عناوینی چون تور دقیقه نودی گوا نوروز 1403 یا آفر ویژه تور گوا نوروز 1403، تور ارزان گوا، ارزانترین قیمت تور گوا نوروز 1403، تور ارزان لحظه آخری گوا نوروز 1403 و بهترین تور ارزان لحظه آخری 1403 و... شناخته می شود معمولا از لحاظ قیمت ارزانتر از تورهای عادی و استاندارد است اما از لحاظ کیفیت با تورهای استاندارد و عادی هیچ تفاوتی ندارد. 


سوالات متداول
گوا نام شهری بندری و ایالتی جنوب غربی هندوستان است.
4 الی 5 روز برای سفر به گوا کافی می باشد.
مناسب ترین زمان برای سفر به گوا از اواسط آبان ماه الی اواسط اردیبهشت ماه است چون در این زمان گوا دارای آب و هوایی خنک می باشد.
مردم گوا افردی صلح طلب، مهربان و آسانگیر می باشند. عموماً لبخند بر لب دارند بعلاوه فوق العاده مودب و قابل اعتماد می باشند.
بله. جشنواره رنگ ها همه ساله در تاریخ 2 فروردین (21 مارس) برگزار می شود.
6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX