تور گوا

تور گوا

تور گوا بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان ابرآسا
تور گوا هند| مسافر محترم تور گوا اگر قصد خرید و بهترین و مناسبترین تور ارزان گوا لحظه آخری را دارید و یا اگر قصد رزرو تور گوا با بهترین قیمت را دارید می توانید لیست قیمت هتل، تاریخ و پروازهای مختلف را در این صفحه مشاهده نمایید.

سفر به گوا
فرهنگ گوا نسبت به بقیه قسمتهای هند متفاوت است چرا که گوا در حدود 450 سال تحت سلطه پرتغال بوده است. گوا شهری بندری ست که در ساحل غربی کشور هند قرار گرفته است و دارای سواحل زیبایی است. در گوا کلیساهای زیبایی را مشاهده خواهید کرد که در زمان حکومت پرتغالی ها ساخته شده و همچنان در گوا باقی ست. در سفر خود به گوا می توانید از سواحل زیبای آن به تماشای غروب آفتاب بنشینید و ریلکس کنید. اگر قصد سفر به گوا را دارید پیشنهاد میکنیم از تور گوا آژانس ابرآسا استفاده کنید و برای خود و خانواده سفری هیجان انگیز را به یادگار بگذارید.

پکیج ویژه تور گوا آژانس ابرآسا

آژانس ابر آسا با پیشنهادهای هیجان انگیز خود مانند آفر ویژه تور گوا و ارائه خدمات ویژه برای مسافرین تور گوا با قیمت مناسب توانسته سفری جذاب را به مسافرین خود هدیه دهد. با خرید و یا رزرو تور گوا میتوانید از این خدمات تور گوا استفاده کنید.

گشت شهری (در شهر گوا)
ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه گوا تا هتل مورد نظر)
بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور گوا)
راهنمای فارسی زبان (تور لیدر آشنا به شهر گوا) 
معرفی مراکز خرید گوا با تخفیف های باور نکردنی 

قیمت تور گوا

برای تعیین قیمت تور گوا میتوان عوامل متعددی را شریک دانست مانند قیمت پروازهای ایرانی و خارجی چون ایر ایندیا، جت ایرویز، ایندیگو و ... و قیمت هتل رزرو شده در گوا، تعداد روزهای پکیج و فصل سفر به گوا که همگی میتواند نرخ خرید تور گوا را دستخوش تغییر کند.

انواع آفر تور گوا

آفرهای تور گوا شامل موارد زیر است

تور گوا نوروز 1402

تور گوا تابستان 1402

تور لحظه آخری گوا


تور لحظه آخری گوا 
معمولا لفظ تور لحظه آخری گوا، آفر تور گوا، ارزانترین قیمت تور گوا، بهترین قیمت تور گوا، آفر ویژه تور گوا و ... برای زمانی استفاده می شود که یک فاصله زمانی کوتا تا پایان مهلت پکیج مانده باشد و آژانس مسافرتی نتواند سهمیه رزرو شده خود را بفروشد، از این رو اقدام به فروش تور لحظه آخری گوا با همان کیفیت تورهای استاندارد و ارزانتر از تور گوا می کند.
سوالات متداول
بهتر است حداقل یک ماه قبل از سفر، تور گوا را خریداری کنید، اما برای خرید تور لحظه آخری گوا تا یک هفته قبل از تاریخ پرواز فرصت دارید.
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقداری از بودجه سفر باید به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. 

بله. برای سفر به هند به ویزای هند نیاز است.

برای تهیه ویزای الکترونیک هند نیاز به پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، مشخصات فردی، یک قطعه عکس 5*5 یا 4*6 نیاز دارید.

6LfXPeMiAAAAABP2k6B5_uJpRxcVxQU_eWzl_CSX